Omron Inhalator, nebulizator CompAir NE-C28P- 5 lat gwarancji

Opis Specyfikacja Opinie

Inhalator CompAir NE-C28P

Niezawodny inhalator z nebulizatorem Omron CompAIR NE-C28P zapewnia wysoką funkcjonalność i efektywność w terapii leczenia dróg oddechowych. To doskonałej jakości sprzęt medycznym który powstał we współpracy ze specjalistami zajmującymi się leczeniem dolegliwości układu oddechowego. Produkt został wyposażony w energooszczędny system, dzięki czemu można z niego korzystać przez dłuższy czas. Na efektywność działania wpływa między innymi optymalne ciśnienie oraz tempo nebulizacji. Inhalator kompresorowy NE-C28P dostępny jest wraz z kompletnym zestawem, który zawiera wszystkie niezbędne elementy. Dodatkowym atutem jest praktyczna torba, która ułatwi przenoszenie. Produkt wyróżnia się wyjątkowo prostą obsługą. Przeznaczony jest dla osób dorosłych, jak również dla dzieci.

Wyjątkowo skuteczny nebulizator

Mocny kompresor nebulizatora CompAIR zapewnia wszystko, co jest niezbędne do skutecznego podawania leku. Urządzenie wykorzystuje technologię wirtualnych zaworów Virtual Valve, która dostosowuje się do naszego oddechu. Ponadto technologia ta zapewnia wydajność i zmniejsza straty podawanego leku. Dzięki temu inhalator NE-C28P zachwyca efektywnym działaniem, sprawdzając się w przypadku chorób dolnych dróg oddechowych takich jak astma, POChP, mukowiscydoza, rozedma płuc czy dolegliwości o podłożu alergicznym.

Cechy produktu

  • Wysoce skuteczny nebulizator do częstego stosowania
  • Zaawansowana Technologia Zaworów (AVT) maksymalizuje ilość leku dostarczonego podczas wdechu i ogranicza stratę leku podczas wydechu poprzez optymalizację przepływu
  • Skuteczna depozycja płucna leku w leczeniu zapalenia oskrzeli, zapalenia oskrzelików, POChP i astmy
  • Wielkość cząstki: 2,65 um
  • Trwały i wytrzymały kompresor
  • Przeznaczony do użytku domowego przez całą rodzinę w placówkach medycznych
  • Gwarancja: 5 lat 
Podatek VAT VAT8
Barcode 4015672112766
Producent Omron
Rodzaj Pneumatyczne (tłokowe)
Tryb pracy Ciągły
Kolor dominujący Biały
Poziom hałasu 55 dB
Skład zestawu Filtry, Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Nebulizator, Przewód powietrza, Torba transportowa, Ustnik
Frakcja respirabilna Brak informacji
Szybkość inhalacji 0,1-0,15 ml/min
Średnia wielkość cząsteczek MMAD 2,5µm-3,0µm
Pojemność zbiornika 7ml
Zasilanie Sieciowe
Gwarancja 5 lat
Deklaracja zgodności Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia (UE) 2017/745 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmieniającego Dyrektywę 2001/83/WE, Rozporządzenie (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenie (WE) nr 1223/2009 oraz uchylającego Dyrektywy Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (Rozporządzenie MDR) i posiada oznaczenie CE, co oznacza, że został oceniony przez producenta jako spełniający wymogi zdrowotne, bezpieczeństwa i ochrony środowiska Unii Europejskiej. To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, zapewniająca kompletne informacje na temat prawidłowego użytkowania, przechowywania oraz konserwacji wyrobu medycznego.

Opinie klientów

Ocena
Bardzo dobry
Recenzowany przez
Inhalator to solidny wybór. Skuteczny, cichy i łatwy w obsłudze. Idealny do użytku domowego, szczególnie dla dzieci.
Ocena
Polecam
Recenzowany przez
Inhalator Omron to świetne urządzenie. Bardzo wydajny i prosty w obsłudze, idealny dla osób z problemami oddechowymi. Dobra jakość za rozsądną cenę.

2 produkt(ów)

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Omron Inhalator, nebulizator CompAir NE-C28P- 5 lat gwarancji
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com