Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

MyBestPharm MyBestProBIO - 60 kapsułek

Ładuję...
loader
Ładuję...
Opis Specyfikacja Opinie

Probiotyk MyBestProBIO

MyBestProBIO to innowacyjny suplement diety w postaci 60 kapsułek, zaprojektowany specjalnie dla osób poszukujących wsparcia w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki unikalnej formule i składnikom aktywnym, ten probiotyk może być doskonałym uzupełnieniem codziennej rutyny zdrowotnej.
MyBestProBIO został opracowany, aby dostarczać korzystne bakterie i mikroorganizmy jelitowe, które mogą przyczynić się do zapewnienia optymalnej równowagi w układzie trawiennym. Zdrowa flora jelitowa jest niezwykle ważna dla prawidłowego trawienia, wchłaniania składników odżywczych oraz wzmocnienia układu immunologicznego.

My Best ProBio 60 Kapsułek

Wsparcie prawidłowego funkcjonowania organizmu

Produkt można stosować bez obaw przez dłuższy czas ze względu na brak przeciwwskazań. Został on starannie opracowany i poddany rygorystycznym badaniom, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność działania. Dodatkowo, wsparcie prawidłowego funkcjonowania organizmu może być szczególnie ważne w okresach wzmożonego stresu, zmiany diety czy po przyjmowaniu antybiotyków.

MyBestProBIO może być stosowany zarówno przez osoby dorosłe, jak i starsze. Jego regularne spożywanie może poprawić kondycję układu pokarmowego, redukować dolegliwości jelitowe oraz wspomóc ogólną odporność organizmu.

Wystarczy przyjmować dwie kapsułki dzienne, najlepiej przed posiłkiem, aby cieszyć się korzyściami tego unikalnego suplementu. Zadbaj o swoje zdrowie i spróbuj MyBestPharm MyBestProBIO już dziś! Daj szansę swojemu organizmowi na wsparcie, o jakim zawsze marzyłeś.

Składniki czynne Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka) Zawartość w 2 porcjach (2 kapsułki)

Bifidobacterium breve 4,5%

Bifidobacterium bifidum 4,5%

Bifidobacterium animalis subsp. lactis. 4,5%

Bifidobacterium infantis 4,5%

Bifidobacterium lactis 4,5%

Bifidobacterium longum 4,5%

Lactobacillus brevis 4,5%

Lactobacillus acidophilus 4,5%

Lactobacillus bulgaricus 4,5%

Lactobacillus casei 4,5%

Lactobacillus crispatus 4,5%

Lactobacillus fermentum 4,5%

Lactobacillus gasseri 4,5%

Lactobacillus helveticus 4,5%

Lactobacillus johnsonii 4,5%

Lactobacillus paracasei 4,5%

Lactobacillus plantarum 4,5%

Lactobacillus reuteri 4,5%

Lactobacillus rhamnosus 4,5%

Lactobacillus salivarius 4,5%

Lactococcus lactis 4,5%

Streptococcus thermophilus 4,5%

3 x 109 CFU* 6 x 109 CFU*

Błonnik akacjowy

270 mg 540 mg

Skład: błonnik akacjowy; otoczka (substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, guma gellan); mieszanka bakterii: Bifidobacterium breve, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium animalis subsp. lactis., Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus brevis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus johnsonii, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus.

Zalety

  • Profesjonalne uzupełnienie mikroflory jelit
  • 22 szczepowa receptura
  • Doskonałe uzupełneinie zdrowego trybu życia
  • Zalecane u osób redukujących masę ciała, a także w trakcie oraz po antybiotykoterapii
Podatek VAT VAT8
Barcode 5904013745079
Producent MyBestPharm
Przeznaczenie Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla dorosłych, Dla seniorów, Uniwersalne
Podstawowy składnik Błonnik
Postać Kapsułki
Smak Neutralny
Liczba sztuk 60
Ostrzeżenie Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niewidoczny i niedostępny dla małych dzieci. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Bullet points
  • Profesjonalne uzupełnienie mikroflory jelit
  • 22 szczepowa receptura
  • Doskonałe uzupełneinie zdrowego trybu życia
  • Zalecane u osób redukujących masę ciała, a także w trakcie oraz po antybiotykoterapii
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: MyBestPharm MyBestProBIO - 60 kapsułek
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com