Ciśnieniomierz automatyczny naramienny Microlife BP A7 Touch z zasilaczem

Opis Specyfikacja Opinie

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny

Ciśnieniomierz naramienny Microlife BP A7 Touch to automatyczne urządzenie, które wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru ciśnienia krwi i jest przeznaczony do pomiaru nieinwazyjnego ciśnienia krwi od 12-go roku życia. Automatyczny ciśnieniomierz Microlife BP A7 Touch jest wiodącym ciśnieniomierzem, służącym do wykrywania migotania przedsionków (AF) i nadciśnienia tętniczego. Są to dwa najważniejsze czynniki ryzyka wystąpienia udaru w przyszłości, dlatego też wczesne rozpoznanie AF, a następnie odpowiednie leczenie może zmniejszyć ryzyko wystąpienia udaru. Ciśnieniomierz naramienny Microlife BP A7 Touch umożliwia wybór standardowego, pojedynczego pomiaru lub trybu AFIB/MAM czyli trzy automatyczne, następujące po sobie pomiary. Ich wynik jest następnie analizowany i wyświetlany. Uzyskany wynik w ten sposób jest bardziej wiarygodny niż wynik pojedynczy. Wszystkie odczyty mogą być wszechstronnie przeanalizowane za pomocą aplikacji Microlife Blood Pressure Analyser+ (BPA+), a dane przesyłane do komputera za pomocą podłączonego kabla. Dokładność ciśnieniomierza Microlife BP A7 została potwierdzona klinicznie zgodnie z protokołem brytyjskiego i irlandzkiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (BIHS) o najwyższym możliwym stopniu jakości A/A.

Zalety ciśnieniomierza

 • Wykrywanie migotania przedsionków w celu prewencji udaru mózgu
 • Technologia MAM umożliwia wykonanie trzech wiarygodnych pomiarów za pomocą jednego kliknięcia
 • Mankiet z technologią Gentle+, która umożliwia optymalną szybkość pompowania i kontrolę ciśnienia
 • Wyświetlacz dotykowy, wygodny w obsłudze
 • Dwa obszary pamięci po 99 zapisów
 • Możliwość połączenia z komputerem dzięki kablowi USB
 • W zestawie stojak do przechowywania urządzenia i mankietu oraz etui
 • Stożkowy mankiet pasujący na normalne i duże ramiona
 • Wskaźnik poprawności założenia mankietu
 • Wskaźnik niskiego poziomu baterii
 • Wskaźnik ruchu ramienia
 • Walidacja kliniczna
Podatek VAT VAT8
Barcode 4719003341114
Producent Microlife
Rodzaj Elektroniczne
Miejsce pomiaru Ramię
Cechy dodatkowe 2 indywidualne obszary pamięci, Automatyczne pompowanie, Etui, Podświetlany wyświetlacz, Wskaźnik zużycia baterii, Wykrywanie błędów w pomiarze, Zasilacz w zestawie
Zakres pomiaru ciśnienia krwi 20 - 280 mmHg
Zakres pomiaru tętna 40 - 200 uderzeń / min.
Zasilanie Sieciowo-bateryjne
Obwód ramienia 22-42 cm
Liczba zapamiętywanych pomiarów 2x99
Rodzaj mankietu Standardowy
Gwarancja 5 lat
Deklaracja zgodności Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia (UE) 2017/745 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmieniającego Dyrektywę 2001/83/WE, Rozporządzenie (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenie (WE) nr 1223/2009 oraz uchylającego Dyrektywy Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (Rozporządzenie MDR) i posiada oznaczenie CE, co oznacza, że został oceniony przez producenta jako spełniający wymogi zdrowotne, bezpieczeństwa i ochrony środowiska Unii Europejskiej. Ten produkt jest przeznaczony do samokontroli przez pacjenta. To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, zapewniająca kompletne informacje na temat prawidłowego użytkowania, przechowywania oraz konserwacji wyrobu medycznego.

Opinie klientów

Ocena
Nowoczesność
Recenzowany przez
Dotykowy ekran sprawia, że obsługa jest banalnie prosta i przyjemna. Nie muszę już męczyć się z przyciskami, wszystko jest intuicyjne. Plus za zasilacz w zestawie, dzięki czemu nie martwię się o baterie.
Ocena
Dla tych, co cenią sobie komfort
Recenzowany przez
Ferrari wśród ciśnieniomierzy. Dotykowy ekran to totalny luksus, a do tego dokładność pomiarów na medal. Z zasilaczem, więc nie musisz martwić się o baterie, a funkcje jak wykrywanie arytmii to już standard w tej limuzynie zdrowia.

2 produkt(ów)

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Ciśnieniomierz automatyczny naramienny Microlife BP A7 Touch z zasilaczem
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com