Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Maska do podawania tlenu, tlenoterapii - 210cm

Warianty produktu

loader
Ładuję...
Opis Specyfikacja Opinie

Maska do podawania tlenu, tlenoterapii - 210cm

 

Maseczki do podawania tlenu to jeden z najważniejszych elementów znajdujących się na wyposażeniu ratowników medycznych, który mimo swoich niewielkich gabarytów i mało skomplikowanej budowie, służy nierzadko do ratowania życia w sytuacjach w których liczy się każda sekunda. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, maseczki zostały wykonane z bezpiecznego, sterylnego materiału oraz posiadają specjalnie wyprofilowany anatomiczny kształt, doskonale przylegający do twarzy. Elastyczne tworzywo, przystosowując się do krzywizn twarzy, zapobiega uciekaniu tlenu po bokach.

Stosowanie masek do tlenoterapii i jej wpływ na organizm

Powszechnie maseczki stosowane są w warunkach domowych do podawania skoncentrowanego tlenu przez specjalne, przeznaczone do tego urządzenia. Tlen doskonale wpływa na usprawnianie naszych funkcji życiowych organizmu, zwłaszcza u osób w podeszłym wieku, kobiet w ciąży, intensywnie się uczących, czy innych osób cierpiących na niedotlenienie fizjologiczne. Koncentratory tlenu coraz częściej stosowane są przy niwelowaniu zmęczenia po intensywnym wysiłku fizycznym, czy umysłowym. Tlenoterapia przyczynia się do poprawy koncentracji, zwiększenia odporności organizmu oraz do załagodzenia dolegliwości związanych z zaburzeniami snu, stanami zapalnymi, bólami i zawrotami głowy.

Krótka charakterystyka masek tlenowych

  • Wykonane z medycznego PCV,
  • Możliwość dokładniejszego dopasowania do części nosowej specjalnym klipsem,
  • Dostosowane do średniej koncentracji,
  • Dren antyzałamaniowy (o przekroju gwiazdki) o długości 210 cm,
  • Rozmiary dla dorosłych i dla dzieci (S,M,L,XL),
  • Gumka do mocowania,
  • Otwory boczne,
  • Sterylne.

Jak używać maski do podawania tlenu?

Umieścić na twarzy pacjenta, dopasować do kształtu twarzy przez dogięcie blaszki umieszczonej w części nosowej maski tak, aby nie było przecieków tlenu w kierunku kącików oczu. Podłączyć do źródła tlenu. W przypadku, gdy pacjent odczuwa dyskomfort przy wydychaniu należy powiększyć otwory wydechowe używając noża lub nożyczek.

Podatek VAT VAT8
Producent Intergos
Rodzaj Maska do tlenoterapii
Gwarancja 2 lata

Opinie klientów

Ocena
star star star star star
W porządku
Recenzowany przez
Maska do tlenoterapii, którą zakupiłem, okazała się bardzo dobrym wyborem. Długość węża (210 cm) jest wystarczająca, aby swobodnie się poruszać w trakcie korzystania z maski. Maska dobrze przylega do twarzy, co zapewnia skuteczne dostarczanie tlenu. Materiał, z którego jest wykonana, wydaje się być trwały i jest komfortowy w noszeniu, nawet przez dłuższy czas. Bardzo przydatna w domowej tlenoterapii oraz w placówkach medycznych. Produkt spełnia swoje zadanie i jest w rozsądnej cenie.

1 elementu

na stronę
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Maska do podawania tlenu, tlenoterapii - 210cm
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com