Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Balkonik Harry z ławeczką i zestawem toaletowym 3w1 balkonik, toaleta i siedzisko Reha Fund

Opis Specyfikacja Opinie

Balkonik Harry

Balkonik Harry z ławeczką i zestawem toaletowym marki Reha Fund. Kompaktowa bardzo lekka podpórka waży jedynie 6 kg. Sprzęt łączy w sobie kilka możliwości użytkowania. Szerokie spectrum zastosowania pozwala na wykorzystanie balkoniku jako sprzętu toaletowego oraz sprzętu pomocniczo-rehabilitacyjnego.

Polecany nie tylko dla seniorów, ale także dla osób niepełnosprawnych, których ograniczenia fizyczne wymagają dodatkowego wsparcia.

  • Przenośna toaleta-niezastąpiona w przypadku osób starszych, których stan zdrowotny nie pozwala na samodzielne przebycie trasy do łazienki. Przydatne rozwiązanie zwłaszcza w nocy, kiedy z uwagi na brak oświetlenia istnieje możliwość upadku. Dzięki zastosowaniu przenośnej toalety minimalizujemy sytuację, kiedy niedostępność toalety może wpłynąć na mobilność osoby chorej, unieruchamiając ją w miejscu. Co w wypadku opieki nad seniorem niesie ryzyko poważnych komplikacji
  • Balkonik-wyjątkowa konstrukcja łącząca w sobie innowacyjną myśl i minimalizowanie ilości posiadanych sprzętów rehabilitacyjnych pozwoliła na stworzenie produkty, który pomimo niewielkich niepozornych rozmiarów jest wyjątkowy w swojej formie. Balkonik wykonany jest z bardzo lekkich stopów metali-jego waga przy tak dużej ilości możliwych zastosowań to zaledwie 6 kg.
  • Siedzisko-niezbędne w domu każdej osoby, której dysfunkcje zdrowotne nie pozwalają na długotrwałe zajmowanie pozycji stojącej. Umiejscowienie siedziska w opcji balkonika pozwala na wykorzystanie go do odpoczynku podczas spaceru na zewnątrz, ale tez każdy użytkownik doceni to rozwiązanie nawet podczas przygotowywania posiłku kiedy odpoczynek będzie konieczny.

Specyfikacja techniczna

 Balkonik Harry z ławeczką i zestawem toaletowym zawiera w sobie trzy opcje:

  • Toaleta
  • Siedzisko 
  • Balkonik

Usuwając, część sedesową podpórka zyskuje, funkcję balkonika rehabilitacyjnego. Balkonik może posiadać 4 lub 2 stopki ewentualna opcja to dodatkowe 2 kółka. Sprzęt po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Balkonik jest niezbędny dla każdej osoby, której stan zdrowia wymaga wspomagania w poruszaniu się. Wystarczy zamontowanie ławeczki, by uzyskać wygodne siedzisko. Taka opcja z pewnością sprawdzi się podczas korzystania z kąpieli prysznicowej. Krzesło po złożeniu posiada bardzo małe rozmiary. 

Podatek VAT VAT8
Barcode 5903940704487
Producent Reha Fund
Materiał ramy Aluminium
Cechy dodatkowe Możliwość składania, Pojemnik sanitarny
Rodzaj Krzesło toaletowe
Maksymalne obciążenie 120kg
Regulacja wysokości 81 - 99 cm
Szerokość siedziska 46 cm
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Balkonik Harry z ławeczką i zestawem toaletowym 3w1 balkonik, toaleta i siedzisko Reha Fund
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com