Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Ballanssen - Kruszarka do leków 4w1 - kruszarka, przecinarka i pojemniki na lek

Opis Specyfikacja Opinie

Kruszarka do leków 4w1

Kruszarka do leków 4w1 to niezastąpiony wybór dla osób, które regularnie przyjmują tabletki. Ta innowacyjna kruszarka tabletek pomaga zaoszczędzić czas i wysiłek przy podawaniu leków osobą starszym, dzieciom oraz osobą które mają problem z połykaniem dużych tabletek.

leki do kruszenia

Kruszarka, przecinarka i pojemniki na lek – cały i rozkruszony

Kruszarka jest prostym, ale niezwykle skutecznym urządzeniem. Składa się z dwóch części - górnej i dolnej. Aby rozdrobnić tabletki, należy wykręcić górną część kruszarki i umieścić tabletki w dolnej części. Następnie, zakręcając obydwie części, doprowadzić je do zamknięcia. Kruszarka posiada specjalne ostrze, które skutecznie rozdrabnia tabletki na mniejsze części lub proszek.

Następnie, należy otworzyć dolną część kruszarki i wyjąć proszek, który można łatwo podać pacjentowi. Ten prosty proces umożliwia skuteczne rozdrobnienie tabletek bez potrzeby stosowania siły fizycznej.

Kruszarka do leków 4w1 to produkt medyczny wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jest łatwa do czyszczenia i dezynfekcji, co jest niezwykle istotne w przypadku wyrobów medycznych. 

Podatek VAT VAT23
Barcode 5904358520737
Producent Balanssen
Rodzaj Inny
Kolor dominujący Niebieski
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Ballanssen - Kruszarka do leków 4w1 - kruszarka, przecinarka i pojemniki na lek
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com