Test na krew utajoną w kale Hydrex FOB

Opis Specyfikacja Opinie

Test na krew utajoną

Test na krew utajoną w kale zaleca się dla osób, które zaobserwowały u siebie niepokojące objawy związane ściśle z chorobą jelita grubego: ból podczas wypróżnienia, bóle w dole brzucha, chudnięcie, wzdęcia, zaparcia, a także biegunki. Badanie kału na krew utajoną powinny profilaktycznie raz do roku wykonywać wszystkie osoby dorosłe po ukończeniu 35 roku życia, a osoby po 50 roku życia powinny obowiązkowo poddać się badaniom w kierunku raka jelita grubego. Jeżeli zatem znajdujesz się w grupie ryzyka koniecznie, zaopatrz się w szybki test Hydrex FOB. Unikniesz tym samym standardowych procedur związanych z badaniem kału i szybko uzyskasz wiarygodny wynik.

Cechy produktu

  • Za pomocą testu poznasz wynik na obecność krwi utajonej w kale
  • Wiarygodny wynik poznasz w czasie od 5 – 8 minut
  • Wynik dodatni może wskazywać na hemoroidy, stany zapalne jelit, choroby żołądka i inne
  • Nie jest wymagane stosowanie specjalnej diety
  • Wynik dodatni pojawia się wtedy, gdy na płytce pojawiają się 2 zabarwione na różowo prążki C i T
  • Profilaktyczne samobadanie jest gwarancją na długie życie w zdrowiu

 

Zestaw zawiera: 1 test, środek pochłaniający wilgoć, 1 pojemnik z roztworem i aplikatorem, instrukcję obsługi stosowania.

Podatek VAT VAT8
Barcode 5907572329001
Producent Hydrex Diagnosis
Materiał biologiczny Kał
Deklaracja zgodności Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia (UE) 2017/745 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmieniającego Dyrektywę 2001/83/WE, Rozporządzenie (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenie (WE) nr 1223/2009 oraz uchylającego Dyrektywy Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (Rozporządzenie MDR) i posiada oznaczenie CE, co oznacza, że został oceniony przez producenta jako spełniający wymogi zdrowotne, bezpieczeństwa i ochrony środowiska Unii Europejskiej. Ten produkt jest przeznaczony do samokontroli przez pacjenta. To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, zapewniająca kompletne informacje na temat prawidłowego użytkowania, przechowywania oraz konserwacji wyrobu medycznego.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Test na krew utajoną w kale Hydrex FOB
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com