Zamów dziś. Zobacz naszą ofertę tygodnia

Koncentrator tlenu z czujnikiem stężenia Yuwell 8F-8 (przepływ do 8l)

Dostawa 0zł
Cena: 3 939,99 zł 3939.99

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Kod produktu: 617
Ocena: 5
Producent: YUWELL
ilość szt.

Opis

Zasilanie AC 220+/-22V,50+/-1Hz
Pobór mocy 500 VA
Strumień wyjściowy 0,5-8l/min
Ciśnienie wyjściowe 40-70kPa
Stężenie tlenu 87%-95,5%
Poziom hałasu ≤55dB (A)
Wymiary 445×372×680 mm
Waga 28 kg
Typ zasilania Sieciowe
Gwarancja 24 miesiące

Uniwersalny koncentrator tlenu z czujnikiem stężenia YUWELL 8F-8 (przepływ do 8l)

 

Tlen doskonale wpływa na usprawnianie naszych funkcji życiowych organizmu, zwłaszcza u osób w podeszłym wieku, kobiet w ciąży, intensywnie się uczących, czy innych osób cierpiących na niedotlenienie fizjologiczne. Koncentratory tlenu coraz częściej stosowane są przy niwelowaniu zmęczenia po intensywnym wysiłku fizycznym, czy umysłowym. Tlenoterapia przyczynia się do poprawy koncentracji, zwiększenia odporności organizmu oraz do załagodzenia dolegliwości związanych z zaburzeniami snu, stanami zapalnymi, bólami i zawrotami głowy. Relatywnie niewielkie rozmiary pozwalają na stosowanie stężonego do 96% tlenu w warunkach domowych, przyczyniając się do niszczenia beztlenowych szczepów bakterii oraz wszelkiego rodzaju wirusów i pierwotniaków.

Uniwersalne rozwiązania

Kompaktowość oraz solidne kółka znacznie usprawniają mobilność koncentratora tlenu YUWELL 8F-8, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytkowania zarówno w domu jak i w obiektach szpitalnych. Specjalna powłoka termiczna, chroniąca kompresor przed przegrzaniem, zapewnia bezpieczeństwo i długą żywotność sprzętu oraz możliwość nieustannej nebulizacji. Aby uzyskać najwyższą wydajność, zostały zastosowane dwa filtry, umiejscowione po obu stronach koncentratora tlenu. Duży, czytelny wyświetlacz LCD pozwala na precyzyjną kontrolę parametrów pracy  koncentratora nawet przez osoby w starszym wieku.

Nowoczesne rozwiązania

YUWELL 8F-8 to nowoczesny koncentrator z czujnikiem stężenia tlenu. Urządzenia wyposażone są w wymiennik ciepła, który przed aplikacją dawki tlenu ogrzewa powietrze, symulując naturalny wdech czystego, dotlenionego powietrza. Sprzęt został wyposażony w szereg udogodnień, tak aby z obsługą poradziły sobie również osoby starsze. Czytelny, duży wyświetlacz, duże kółka oraz prostota wymiany filtrów sprawiają, że eksploatacja staje się niemal intuicyjna. Koncentrator YUWELL 8F-5 opcjonalnie można wyposażyć w nebulizator do podawania leków.

Unikalny system alarmowy

Koncentrator tlenu YUWELL 8F-8 został wyposażony w system czterech alertów alarmowych informujących o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu urządzenia. Funkcja alarmowa informuje użytkownika o niskim stężeniu aplikowanego tlenu, awarii kompresora, niskim wskaźniku przepływu tlenu oraz przy nieprawidłowościach dotyczących rozprowadzenia ciśnienia. Dzięki alertom alarmowym pacjent ma świadomość wadliwego działania sprzętu, dzięki czemu unikniemy nieefektywnych inhalacji. W przypadku wyświetlenia się któregokolwiek z komunikatów należy niezwłocznie skontaktować się z serwisem w celu rozwiązania problemu.

Opinie o produkcie (0)

5.0 63
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl