Intenson Ksylitol Danisco - Naturalny fiński substytut cukru
Intenson Ksylitol Danisco - Naturalny i zdrowy substytut cukru
Intenson Ksylitol Danisco to wysokiej jakości, naturalny substytut cukru, pozyskiwany z drewna brzozowego. Jest to produkt o doskonałej jakości, który stanowi zdrowszą alternatywę dla tradycyjnego cukru, ze względu na swoje liczne korzyści dla zdrowia i walory smakowe. Ksylitol jest znany ze swojego niskiego indeksu glikemicznego, co oznacza, że nie powoduje nagłego wzrostu poziomu cukru we krwi po spożyciu.

Właściwości ksylitolu i jego wszechstronność
Ksylitol ma właściwości antybakteryjne i nie powoduje próchnicy, co czyni go również korzystnym dla zdrowia jamy ustnej. Ponadto jest łatwy w użyciu i doskonale nadaje się do różnych zastosowań kulinarnych. Może być stosowany do słodzenia napojów, przygotowywania deserów, a także do pieczenia ciast i innych wypieków. Jego smak jest zbliżony do tradycyjnego cukru, dlatego też można go używać w zasadzie we wszystkich przepisach kulinarnych. Intenson Ksylitol Danisco to doskonały wybór dla osób dbających o zdrowy styl życia oraz chcących zmniejszyć spożycie cukru w codziennej diecie.
| Wartość odżywcza na 100g | |
| Wartość energetyczna | 1004 kJ / 240 kcal |
| Tłuszcz | 0g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 99,5g |
| - cukry | 0g |
| - alkohole wielowodorotlenowe | 99,5g |
| Białko | 0g |
| Sól | 0g |
Skład: 100% ksylitol
Zalety
- Nie powoduje nagłego wzrostu poziomu cukru we krwi po spożyciu
- Jest naturalny, pozyskiwany z drewna brzozowego
- Odpowiedni dla wegan oraz dla osób na diecie bezglutenowej
- Idealna alternatywa dla cukru z wszechstronnym zastosowaniem
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Rodzaj | Pozostałe |
| Postać | Cukier |
| Certyfikat | Ekologiczny |
| Produkt nie zawiera | Barwników, GMO, Konserwantów, Oleju palmowego |
| Bullet points |
|