Inhalator kompresorowy Microlife NEB Pro + irygator 5 lat gwarancji
Inhalator kompresorowy
Microlife Neb Pro 2 w 1 to inhalator kompresorowy z irygatorem, rekomendowany dla dorosłych oraz dzieci, skierowany do profesjonalnego oraz domowego użytkowania. Nebulizator jest dostosowany do ciągłej pracy i cechuje się doskonałą produktywnością, przystosowany do pracy w górnych, środkowych i dolnych drogach oddechowych. Nebulizator produkuje minimalny hałas. Dzięki temu może być stosowany przez każdego bez względu na ograniczenia wiekowe, zarówno przez malutkie dzieci lub starsze osoby. Inhalator posiada 5 letnią gwarancję.
Efektywna terapia aerozolowa 2w1:
- Udoskonalony nebulizator dla dolnych dróg oddechowych.
- Irygator dla górnych dróg oddechowych.
Inhalator Microlife Neb Pro został zaopatrzony w dodatkowy rozpylacz, który wzmacnia działanie podczas inhalowania w odcinku dolnych dróg oddechowych. Nebulizator został dodatkowo wyposażony w dodatkowe schowki na elementy dodane do zestawu, co umożliwia składowanie sprzętu oraz jego transport.

Zalety inhalatora Microlife:
- 2w1 inhalator z irygatorem
- Tryb ciągłej pracy
- Do użytku na dolne, środkowe oraz górne drogi oddechowe
- Cicha terapia nebulizatorem
- Dodatkowy rozpylacz, wzmacniający inhalację dolnych dróg oddechowych
- Lekka waga
- Nieznaczna ilość osadu
- Doskonały dla dzieci oraz dorosłych
- 2 dodatkowe schowki
- 5 letnia gwarancja
- Spełnia wymagania zawarte w Dyrektywie Wyrobów Medycznych 93/42/EE
| Podatek VAT | VAT8 |
|---|---|
| Barcode | 4719003621292 |
| Producent | Microlife |
| Rodzaj | Pneumatyczne (tłokowe) |
| Tryb pracy | Ciągły |
| Kolor dominujący | Biały |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Skład zestawu | Filtry, Końcówka do nosa, Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Nebulizator, Przewód powietrza |
| Frakcja respirabilna | Brak informacji |
| Szybkość inhalacji | 0,35-0,4 ml/min |
| Średnia wielkość cząsteczek MMAD | 3,5µm-4,0µm |
| Pojemność zbiornika | 8ml |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Gwarancja | 5 lat |
| Deklaracja zgodności | Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia (UE) 2017/745 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmieniającego Dyrektywę 2001/83/WE, Rozporządzenie (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenie (WE) nr 1223/2009 oraz uchylającego Dyrektywy Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (Rozporządzenie MDR) i posiada oznaczenie CE, co oznacza, że został oceniony przez producenta jako spełniający wymogi zdrowotne, bezpieczeństwa i ochrony środowiska Unii Europejskiej. To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, zapewniająca kompletne informacje na temat prawidłowego użytkowania, przechowywania oraz konserwacji wyrobu medycznego. |