Irygator WhiteWay WW-Jet 3000 - Bezprzewodowy, 3 tryby pracy
Irygator WhiteWay WW-Jet 3000 - Bezprzewodowy, 3 tryby pracy
Irygator WhiteWay WW-Jet 3000 to urządzenie, które skutecznie usuwa resztki jedzenia między zębami i bakterie z trudno dostępnych miejsc gdzie nie dociera szczoteczka ani nić dentystyczna. Urządzenie wytwarza strumień o różnej mocy, który bezinwazyjnie usuwa płytkę nazębną oraz masuje dziąsła, co poprawia ich ukrwienie. Osoby noszące aparaty ortodontyczne, mosty czy implanty, również mogą korzystać z takiego urządzenia.
Zalety irygatora Whiteway WW-Jet 3000:
- Niezbędne urządzenie do utrzymania higieny jamy ustnej,
- Poprawia kondycję dziąseł,
- Pomaga usunąć uporczywe resztki jedzenia i płytkę nazębną z trudno dostępnych miejsc,
- Zapobiega zapaleniu dziąseł,
- Zapewnia masaż dziąseł dla lepszego ukrwienia,
- Polecany dla osób z aparatem ortodontycznym, mostami lub implantami,
- Ultra cienki strumień wody,
- Cichy tryb pracy,
- Łatwy w użyciu: wygodny w napełnieniu pojemnik na wodę, przycisk zwalniający do wymiany dyszy,
- Posiada kołek ochraniający w przypadku przeciążenia,
- Końcówka irygacyjna obraca się o 360°,
- 3 tryby pracy do wyboru: Normal, Soft, Pulse,
Normal - normalne czyszczenie,
Soft - delikatne czyszczenie wrażliwych dziąseł,
Pulse - czyszczenie i masaż dziąseł.
W skład zestawu wchodzi:
- Irygator,
- Dwie dysze,
- Zasilacz,
- Instrukcja użycia.
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 5907581254851 |
| Producent | Diagnosis |
| Rodzaj | Bezprzewodowy |
| Rodzaj strumienia | Ciągły, Pulsacyjny |
| Funkcje dodatkowe | Regulacja strumienia wody |
| Kolor dominujący | Szarości |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Pojemność zbiornika | 150ml |
| Liczba stopni regulacji ciśnienia | 3 |
| Prędkość maksymalna | Brak |
| Ciśnienie wody | 40-90 PSI |
| Liczba końcówek w zestawie | 2 |
| Wysokość | 273 mm |
| Długość | 74 mm |
| Szerokość | 56 mm |
| Gwarancja | 2 lata |