Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Freshtek One Shot Neutralizator dymu papierosowego SMOKE KILLER - 600 ml

Opis Specyfikacja Opinie

Odświeżacz powietrza Freshtek Smoke Killer

Odświeżacz powietrza Freshtek One Shot Smoke Killer to wyjątkowy produkt, którego działanie oparte jest, na neutralizowaniu zapachu dymu tytoniowego, dzięki czemu nie maskuje on nieprzyjemnych zapachów, a faktycznie pozbywa się ich z naszego otoczenia. Dym tytoniowy ze względu na swój skład i właściwości uchodzi powszechnie za wyjątkowo nieprzyjemny. Osoby palące regularnie, często są przyzwyczajone do tego zapachu, gdyż mają obniżony próg węchowej wyczuwalności. Bierni palacze odczuwają dokuczliwy zapach, nawet jeśli tylko chwile przebywają w pomieszczeniu gdzie wcześniej były, palone papierosy. Chcąc zapewnić komfort osobom z naszego otoczenia, warto postawić na nowoczesne rozwiązanie i stosować produkt, którego działanie jest wyjątkowo skuteczne, a jego jakość wielokrotnie przewyższa jego cenę.
 

Cechy Freshtek One Shot

Neutralizator zapachu w postaci aerozolu za pomocą mechanicznego dozownika z dyszą pozwala na rozpylenie preparatu na powierzchni do 200 m³. Dzięki odpowiednio dobranej wielkości cząsteczek preparat długo unosi się w powietrzu, co stanowczo zwiększa jego skuteczność. Przykre wrażenia zapachowe negatywnie wpływają na jakość naszego życia i ogólne samopoczucie, jeśli nie mamy, możliwości wyeliminowania przyczyny to warto, walczyć z dymem papierosowym dostępnymi środkami, a Freshtek One Shot Smoke Killer to idealne rozwiązanie.

Podatek VAT VAT23
Producent Freshtek
Barcode 5906395398447
Rodzaj Neutralizator zapachów
Postać W sprayu
Opakowanie Puszka (spray)
Pojemność 600 ml
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Freshtek One Shot Neutralizator dymu papierosowego SMOKE KILLER - 600 ml
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com