Specyfikacja w pigułce
- ModelBiomak FE102
- Liczba poduszek4
- Sterowaniepilot
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Fotel elektroniczny do pedicure FE102Fotel elektroniczny do pedicure Biomak FE102 to nowoczesne wyposażenie gabinetu kosmetycznego i podologicznego, zaprojektowane z myślą o wygodzie pracy oraz komforcie klienta. Model wyposażono w 4 poduszki, dzielony podnóżek oraz elektryczną regulację wysokości sterowaną pilotem. Fotel można rozłożyć na płasko, podnieść oparcie do pozycji pionowej oraz opuścić oparcie pod nogi, dzięki czemu sprawdza się podczas wielu zabiegów pielęgnacyjnych i pedicure.
Elektryczna regulacja wysokości pozwala szybko dopasować ustawienie fotela do wykonywanego zabiegu.
Fotel można rozłożyć do pozycji leżącej, co zwiększa komfort podczas zabiegów.
Dzielona dolna część fotela ułatwia wykonywanie zabiegów pedicure.
Możliwość ustawienia oparcia pleców w pozycji pionowej zwiększa wygodę klienta.
Fotel dostępny jest w wersji z otworem lub bez otworu – w zależności od wybranego wariantu.
Model może być wyposażony w podłokietniki lub występować bez nich – zgodnie z wybraną konfiguracją.
Wskazówka: wariant z otworem sprawdzi się szczególnie podczas zabiegów wykonywanych w pozycji leżącej.
| Poduszka górna | |
|---|---|
| Długość | 840 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Kąt przechyłu | 80° |
| Poduszka środkowa | |
| Długość | 460 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Kąt przechyłu | Brak |
| Poduszka dolna x2 | |
| Długość | 490–620 mm |
| Szerokość | 280 mm |
| Kąt przechyłu | 85° |
| Wymiary i waga fotela | |
| Długość fotela rozłożonego na płasko – dotyczy foteli typu BIS | 1850–2000 mm |
| Wysokość fotela rozłożonego na płasko – regulowana elektronicznie z pilota | min. 580 mm / max. 770 mm |
| Długość fotela rozłożonego na płasko | 1900 mm |
| Waga | ok. 50 kg |
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Producent | BIOMAK |
| Materiał | Brak informacji |
| Materiał dominujący | Brak informacji |
| Kolor dominujący | Biały |
| Waga | 50 kg |
| Wysokość | Brak informacji |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość podstawy | Brak informacji |
| Wysokość oparcia (cm) | Brak informacji |
| Kąt nachylenia oparcia (zakres) | Brak informacji |
| Szerokość | Brak informacji |
| Szerokość siedziska | Brak informacji |
| Długość | Brak informacji |
| Długość podstawy | Brak informacji |
| Gwarancja | Brak informacji |
| Bullet points |
|