Specyfikacja w pigułce
- ModelBIOMAK FE101
- Tapicerkabiała
- Liczba siłowników1
- Sterowanieelektroniczne pilotem
- Wariant poduszkiz otworem lub bez otworu
- Podłokietnikiz lub bez, zależnie od opcji
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Fotel elektroniczny BIOMAK FE101Fotel elektroniczny BIOMAK FE101 to funkcjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego, podologicznego i pedicure. Model posiada 3 poduszki, 1 siłownik oraz elektroniczne sterowanie pilotem, dzięki czemu umożliwia wygodne dopasowanie pozycji fotela do rodzaju zabiegu. Fotel można rozłożyć na płasko, unieść oparcie pleców do pozycji pionowej oraz opuścić część pod nogi. Produkt dostępny jest w wariancie z poduszką bez otworu lub z otworem oraz w wersji z podłokietnikami lub bez — w zależności od wybranej opcji.

Elektroniczna regulacja za pomocą pilota ułatwia ustawienie fotela podczas zabiegu.

Fotel można rozłożyć do pozycji leżącej, co zwiększa zakres wykonywanych zabiegów.

Możliwość podniesienia pleców do pozycji pionowej pozwala dopasować fotel do klienta.

Praktyczne rozwiązanie podczas zabiegów pedicure, kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Poduszka może być wybrana w wersji gładkiej bez otworu lub z otworem na twarz.

Fotel dostępny jest w wariancie z podłokietnikami lub bez, zależnie od wybranej opcji.
Wygoda pracy w gabinecieBIOMAK FE101 został zaprojektowany z myślą o wygodnej obsłudze klienta oraz sprawnym dopasowaniu pozycji fotela do zabiegu. Uchwyt przytrzymujący pilot pomaga utrzymać sterowanie zawsze pod ręką, a możliwość zdjęcia lub dokupienia podłokietników pozwala lepiej dopasować konfigurację fotela do charakteru pracy w gabinecie. Standardowo fotel posiada białą tapicerkę, a kolorowa tapicerka dostępna jest na zamówienie.
Wskazówka: możliwość dokupienia manipulatora nożnego pozwala jeszcze wygodniej obsługiwać fotel podczas pracy.
| Poduszka górna – długość | 840 mm |
| Poduszka górna – szerokość | 600 mm |
| Poduszka środkowa – długość | 460 mm |
| Poduszka środkowa – szerokość | 600 mm |
| Poduszka dolna – długość | 580 mm |
| Poduszka dolna – szerokość | 600 mm |
| Wysokość fotela rozłożonego na płasko | MIN 550 mm / MAX 750 mm |
| Długość fotela rozłożonego na płasko | 1950 mm |
| Ciężar | 50 kg |
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Producent | BIOMAK |
| Materiał | Brak informacji |
| Materiał dominujący | Brak informacji |
| Kolor dominujący | Biały |
| Waga | 50 kg |
| Wysokość | Brak informacji |
| Regulacja wysokości | Brak informacji |
| Wysokość podstawy | Brak informacji |
| Wysokość oparcia (cm) | Brak informacji |
| Kąt nachylenia oparcia (zakres) | Brak informacji |
| Szerokość | Brak informacji |
| Szerokość siedziska | Brak informacji |
| Długość | Brak informacji |
| Długość podstawy | Brak informacji |
| Gwarancja | 2 lata |
| Bullet points |
|