Elektryczny rower rehabilitacyjny Vermeiren Vintage E

Opis Specyfikacja Opinie

Elektryczny rower trójkołowy

Rower rehabilitacyjny ze wspomaganiem elektrycznym firmy Vermeiren, został stworzony z myślą o osobach dorosłych i starszych, aby szybko i sprawnie mogły pokonywać dłuższe dystanse. Trójkołowy rower elektryczny, pozwala zaoszczędzić cenną siłę i czas do dalszych działań i celów, bez problemu przemierzając wszelkiego rodzaju wzniesienia i problematyczną nawierzchnię. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z nieprawidłowościami ruchowymi. Rower rehabilitacyjny Vintage-E jest idealnym narzędziem terapeutycznym, wykonywany ruch stymulująco wpływa na utrzymanie układu kostno-mięśniowego w dobrej kondycji. Ponadto, poprawia krążenie, oddychanie oraz wzmacnia organizm. Wizualną zaletą produktu jest jego modny i klasyczny design w stylu retro.

Prosta obsługa

Trójkołowy rower elektryczny Vintage-E jest produktem bardzo prostym w obsłudze. Jego nisko osadzona rama pozwala nam łatwo wsiąść i zsiąść z roweru, bez konieczności podnoszenia wysoko nogi. Uruchamiamy rower rehabilitacyjny za pomocą guzika "On/Off". Jeśli zapragniemy szybciej i sprawniej pokonać cięższy odcinek drogi, wystarczy użyć przycisku "Booster", który przyspiesza pojazd, opcja przydatna w przypadku jazdy pod górkę. Bateria zamontowana została z tyłu roweru, w taki sposób, aby nie kolidowała w czasie prowadzenia oraz dzięki małej wadze, nie obciąża sprzętu. Dodatkową zaletą akumulatora, jest możliwość odpięcia go i naładowania w domu.

Dane techniczne

Rower rehabilitacyjny zaopatrzony został w napęd elektryczny, który zintegrowany jest z przednim kołem. Akumulator wyposażony został w baterię o pojemności 9Ah, która umożliwia pokonywanie długich dystansów i wzniesień.  Kierownica (dostępne różne modele) jest regulowana na wysokość i pod kątem, tak samo siodło roweru. Produkt posiada hamulec widłowy z przodu z funkcją blokady oraz duży metalowy bagażnik. Średnia maksymalna prędkość, możliwa do osiągnięcia za pomocą samego napędu elektrycznego nie przekracza 17km/h, co pozwala na bezpieczne użytkowanie w każdych warunkach. Rower elektryczny Vintage-E, zaprojektowany jest dla osoby o długości nóg 75cm-108cm.

 

Dodatkowe funkcje

Rower rehabilitacyjny, dodatkowo można wyposażyć w manetkę do napędu ciągłego z regulacją prędkości, która umożliwia jego zmianę z opcji wspomagania pedałowania na jazdę ciągłą, bez konieczności pedałowania. Opcjonalnie, dostępny jest również hamulec tarczowy tylny oraz stylowy kosz wiklinowy, który bez problemu zmieści zakupy, a także przydatny asortyment na dalsze wyprawy rowerowe.

 

Podatek VAT VAT8
Barcode 2010000005194
Producent Vermeiren
Przeznaczenie Dla dorosłych
Napęd Eletryczny
Materiał ramy Aluminium
Kolor ramy Brązowy

Opinie klientów

Ocena
bdb
Recenzowany przez
Rower Vermeiren Vintage to absolutna perełka! Wygląd retro jest niesamowity, a jakość wykonania bez zarzutu. Jazda na tym rowerze to czysta przyjemność, a dodatkowe funkcje, takie jak koszyk na zakupy, są bardzo praktyczne. Zdecydowanie polecam ten rower wszystkim miłośnikom stylu vintage! ????

1 elementu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Elektryczny rower rehabilitacyjny Vermeiren Vintage E
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com