Test z jednej kropli krwi CRP Hydrex - Autodiagnoza w domu

Opis Specyfikacja Opinie

Domowy test CRP

Domowy test CRP pomoże Ci szybko zdiagnozować infekcję lub stan zapalny tworzący się obrębie Twojego organizmu. Badanie jest proste i nie wymaga specjalnego przygotowania. Już w ciągu 5 minut poznasz wiarygodny wynik. Domowy test CRP powstał z myślą o osobach, które nie chcą korzystać z tradycyjnych metod diagnostycznych i szukają alternatywnych sposobów na szybkie i bezbolesne badanie. Test można przeprowadzić zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci.

Cechy produktu

  • Do badania potrzebna jest niewielka ilość krwi
  • Wynik dodatni wskazuje na rozwój infekcji wirusowej lub bakteryjnej
  • Badanie warto wykonywać wtedy, gdy występują objawy wskazujące na infekcję: ból gardła, gorączka, katar, osłabienie
  • Wiarygodny wynik testu pojawia się po upływie 5 minut i utrzymuje się do 7 minut maksymalnie
  • Test można wykonywać o dowolnej porze dnia

 

Zestaw zawiera: 1 płytkę testową, 1 środek pochłaniający wilgoć, 1 urządzenie z kapilarką, 1 plastikową fiolkę z buforem, 1 jednorazowy sterylny nakłuwacz, instrukcję stosowania.

Podatek VAT VAT8
Barcode 5907222807033
Producent Hydrex Diagnosis
Materiał biologiczny Krew
Rodzaj CRP
Deklaracja zgodności Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia (UE) 2017/745 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmieniającego Dyrektywę 2001/83/WE, Rozporządzenie (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenie (WE) nr 1223/2009 oraz uchylającego Dyrektywy Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (Rozporządzenie MDR) i posiada oznaczenie CE, co oznacza, że został oceniony przez producenta jako spełniający wymogi zdrowotne, bezpieczeństwa i ochrony środowiska Unii Europejskiej. Ten produkt jest przeznaczony do samokontroli przez pacjenta. To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, zapewniająca kompletne informacje na temat prawidłowego użytkowania, przechowywania oraz konserwacji wyrobu medycznego.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Test z jednej kropli krwi CRP Hydrex - Autodiagnoza w domu
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com