Budzik świetlny Beurer WL 32 - Zacznij dzień będąc wypoczętym
Budzik świetlny Beurer
Budzik świetlny Beurer WL 32 umożliwia delikatną, naturalną pobudkę. Powolne rozjaśnianie diod LED symuluje wschód słońca, dzięki czemu można się powoli przyzwyczaić do warunków świetlnych, a ciało przygotowuje się w tym czasie do przebudzenia. Symulacji wschodu słońca może towarzyszyć sygnał dźwiękowy. Jako sygnał dźwiękowy można wybrać radio lub dźwięk „beep”. Budzik świetlny Beurer WL 32 ułatwia delikatną i radosną pobudkę, bez wywołania efektu zmęczenia samym dźwiękiem. Urządzenie może być również używane także jako normalna lampka lub nastrojowe oświetlenie zmieniające kolor. Budzik świetlny firmy Beurer pozwala na rozpoczęcie dnia w atmosferze relaksu. Urządzenie posiada funkcję dobranoc, która umożliwia automatyczne wyłączenie radia po upływie ustalonego czasu. Można wybrać żądaną liczbę minut, po jakiej radio ma zostać automatycznie wyłączone (5, 10, 15, 30, 45, 60, 75 lub 90 minut). Wejście AUX do budzika umożliwia podłączenie odtwarzacza MP3.

Właściwości budzika
- Obudź się naturalnie przy coraz jaśniejszym świetle
- Ustaw radio lub alarm, które Cię dobudzą
- Zmiennokolorowa, nastrojowa lampa LED
- Sztuczny wschód słońca (15 lub 30 min.)
- Wybór radia lub alarmu
- Możliwość ustawienia 2 alarmów
- Pamięć na 10 kanałów radiowych
- Regulacja natężenia światła
- Zmiennokolorowe podświetlenie wyświetlacza LCD
- Funkcja drzemki 5 - 60 min.
- Można go stosować jako lampkę nocną
- Wejście Aux umożliwia odtwarzanie własnej muzyki
- Kabel Aux w zestawie
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 4211125589226 |
| Producent | Beurer |
| Podmiot odpowiedzialny | Beurer GmbH Söflinger 218, 89077, ULM sklep@beurer.pl |
| Cechy dodatkowe | Zmienne kolory światła |
| Kolor dominujący | Biały |
| Głębokość | 10 cm |
| Moc | 100–110 W |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Deklaracja zgodności | Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia (UE) 2017/745 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmieniającego Dyrektywę 2001/83/WE, Rozporządzenie (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenie (WE) nr 1223/2009 oraz uchylającego Dyrektywy Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (Rozporządzenie MDR) i posiada oznaczenie CE, co oznacza, że został oceniony przez producenta jako spełniający wymogi zdrowotne, bezpieczeństwa i ochrony środowiska Unii Europejskiej. Ten produkt jest przeznaczony do samokontroli przez pacjenta. To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, zapewniająca kompletne informacje na temat prawidłowego użytkowania, przechowywania oraz konserwacji wyrobu medycznego, |