Waga diagnostyczna Bluetooth Beurer BF 850 Black
Waga Beurer BF 850
Cyfrowa waga diagnostyczna Beurer BF 850 to urządzenie służące do pomiaru masy ciała oraz określania innych czynników wpływających na zdrowie i kondycję człowieka. Waga oferuje następujące funkcje: pomiar wagi ciała i wskaźnika masy ciała BMI, tkanki tłuszczowej, zawartość wody w organizmie, tkanki mięśniowej, tkanki kostnej, a także podstawową i czynną przemianę materii. Maksymalne obciążenie wagi wynosi 180 kg (396 lb, 28 st), a wyniki pomiaru masy ciała oraz analizy masy kostnej są wyświetlane z dokładnością do 100 g. Waga diagnostyczna Beurer działa zgodnie z zasadą analizy B.I.A., polegającej na tym, że w ciągu kilku sekund możliwy jest pomiar składników masy ciała przez nieodczuwalny i całkowicie nieszkodliwy przepływ prądu. Aby zmierzyć ilość tkanki tłuszczowej i inne parametry ciała, należy zapisać dane użytkownika na wadze. W pamięci wagi można zapisać dane 8 użytkowników. Jeśli aplikacja nie jest włączona, nowo przyporządkowane pomiary zostaną zapisane w pamięci wagi. W pamięci wagi Beurer BF 850 można zapisać maksymalnie 30 pomiarów na użytkownika.

Właściwości wagi Beurer
- Automatyczny przesył danych w zasięgu Bluetooth® po otwarciu aplikacji
- Duża powierzchnia ważenia z eleganckim obramowaniem
- Wyświetlacz ze wskaźnikiem masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej, zawartości wody, tkanki mięśniowej, masy kostnej, zapotrzebowania energetycznego oraz czynnej przemiany materii
- Funkcja obliczania BMI
- 8 użytkowników, funkcja automatycznego rozpoznawania użytkownika
- 2-wierszowy, podświetlony na niebiesko wyświetlacz LCD z funkcją wyświetlania inicjałów użytkownika
- Obsługa za pomocą nowoczesnych klawiszy dotykowych
- Elektrody wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej
- 5 poziomów aktywności
- Przestrzenie pamięci użytkowników: 8
- Pamięć pomiarów: 30
- Sposób włączania: Funkcja uruchamiania Quick Start
- Automatyczne wyłączanie, wskaźnik przeciążenia
- Darmowa aplikacja „Beurer HealthManager”
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 4211125748210 |
| Producent | Beurer |
| Rodzaj | Elektroniczna |
| Materiał platformy | Szkło |
| Cechy dodatkowe | Automatyczne wyłączanie, Bluetooth, Pomiar masy mięśniowej, Pomiar poziomu tłuszczy, Pomiar poziomu wody, Wskaźnik przeciążenia, Zapamiętywanie pomiarów |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 180kg |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Szerokość | 32,5 cm |
| Wysokość | 2,4 cm |
| Długość | 32,5 cm |
| Gwarancja | 5 lat |