Specyfikacja
- Model KS 34 Stainless Steel
- Maksymalna nośność 15 kg
- Dokładność 1 g
- Jednostki g, kg, lb:oz, oz
- Wyświetlacz Magic LED
- Materiał stal nierdzewna
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Beurer KS 34 Stainless Steel
Beurer KS 34 Stainless Steel to elegancka waga kuchenna XL ze stali nierdzewnej, zaprojektowana z myślą o wygodnym ważeniu produktów spożywczych o większej masie. Maksymalna nośność do 15 kg oraz dokładność pomiaru 1 g sprawiają, że urządzenie dobrze sprawdza się podczas codziennego gotowania, pieczenia i przygotowywania większych porcji składników.
Model wyposażono w nowoczesny wyświetlacz Magic LED, który pojawia się tylko podczas pomiaru. Funkcja zatrzymania HOLD umożliwia trwałe wskazanie masy po zważeniu dużych przedmiotów, które mogą zasłaniać ekran. Powierzchnia ze stali nierdzewnej z powłoką antyodciskową ułatwia utrzymanie wagi w czystości, a funkcja tary pozwala wygodnie doważać kolejne składniki.
Waga umożliwia ważenie większych produktów i większych porcji składników.
Biały wyświetlacz pojawia się tylko podczas wykonywania pomiaru.
Pozwala zachować wskazanie masy po zważeniu większych produktów.
Powierzchnia ważenia została wykonana ze stali nierdzewnej.
Powlekana powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.
Umożliwia wygodne doważanie kolejnych składników.
Funkcja HOLD ułatwia odczyt wyniku po ważeniu większych produktów, które zasłaniają wyświetlacz.
| Nazwa produktu | Waga kuchenna Beurer KS 34 Stainless Steel |
| EAN | 4211125703127 |
| Numer artykułu | 70312 |
| Maksymalna nośność | 15 kg |
| Dokładność ciężaru | 1 g |
| Regulowane jednostki | g, kg, lb:oz, oz |
| Materiał powierzchni ważenia | Stal nierdzewna |
| Wielkość powierzchni ważenia | 26,3 cm x 20,0 cm |
| Wymiary produktu | 20,00 cm x 26,30 cm x 2,10 cm |
| Masa bez opakowania | 820 g |
| Rozmiar opakowania | 23,00 cm x 4,00 cm x 30,00 cm |
| Masa z opakowaniem | 1,0900 kg |
| Technologia wyświetlacza | Magic LED |
| Rozmiar wyświetlacza | 9,5 cm x 2,5 cm |
| Wysokość cyfr | 25 mm |
| Kolor cyfr | Biały |
| Funkcja zatrzymania HOLD | Tak |
| Funkcja doważania TARA | Tak |
| Obsługa dotykowa | Tak |
| Powłoka antyodciskowa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Wskaźnik przeciążenia | Tak |
| Typ zasilania | Zasilanie bateryjne |
| Główny kolor produktu | Srebrny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 4211125703127 |
| Producent | Beurer |
| Podmiot odpowiedzialny | Beurer GmbH Söflinger 218, 89077, ULM sklep@beurer.pl |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Maksymalne obciążenie | 15kg |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie, Tarowanie |
| Materiał | Brak informacji |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 2,1 cm |
| Długość | 26,3 cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Gwarancja | 5 lat |
| Bullet points |
|