Balanssen Bettersit, poduszka przeciwodleżynowa z naturalnym wypełnieniem
Poduszka Balanssen Bettersit
Poduszka przeciwodleżynowa Balanssen Bettersit to produkt wypełniony naturalnymi łuskami gryki, które posiadają właściwości regenerujące kręgosłup i stawy oraz posiada właściwości odmładzające skórę, antyzapalne i antybakteryjne. Poduszki powszechnie stosowane są przy schorzeniach związanych z hemoroidami oraz u osób borykających się z stwardnieniem rozsianym, przy leczeniu odleżyn i bólach krzyża.

Doskonała jakość produktu
Produkt doskonale sprawdza się przy wszystkich wózkach inwalidzkich i niweluje ryzyko powstania odleżyn. Doskonałej jakości bawełna (100%) o splocie diagonalnym jest odporna na ścieranie i pęknięcia. Poduszka przeciwodleżynowa Balanssen Bettersit została wyposażona w zamek umożliwiający regulację twardości.

Naturalne wypełnienie
Łuska gryki jest powszechnie stosowana jako wypełnienie poduszek od tysięcy lat. Takie rozwiązania znane były już dawno temu w Azji i na terenie Indii. Gryka posiada właściwości regenerujące kręgosłup i stawy oraz posiada właściwości odmładzające skórę, antyzapalne i antybakteryjne.
| Podatek VAT | VAT8 |
|---|---|
| Producent | Balanssen |
| Podmiot odpowiedzialny | BIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Żurawia 71, 15-541, Białystok biuro@bifarm.pl |
| Rodzaj | Poduszka bez otworu |
| Typ | łuski Gryki |
| Rozmiar | Brak informacji |
| Rozmiar poduszki | Uniwersalny |
| Rozmiar | 45cm |
| Maksymalna waga | Brak informacji |
| Minimalne obciążenie | Brak informacji |
| Wypełnienie | Gryka |
| Wysokość | Brak informacji |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gwarancja | Nie dotyczy |