Adapter pasów samochodowych dla kobiet w ciąży Insafe Seat-Belt Guide

Opis Specyfikacja Opinie

Adapter Insafe Seat-Belt Guide

Adapter pasów samochodowych Insafe Seat-Belt Guide to innowacyjny, najwyższej jakości mechanizm polepszający bezpieczeństwo dziecka w łonie matki. Adapter Insafe przeprowadza biodrowy pas bezpieczeństwa w taki sposób, aby nie przechodzić przez brzuch kobiety w ciąży. Redukuje zagrożenie związane ze zbyt dużym naciskiem pasa bezpieczeństwa na brzuch kobiety ciężarnej, w przypadku gwałtownego, niespodziewanego hamowania lub zderzenia drogowego. Adapter Insafe ogranicza ryzyko obrażeń nienarodzonego dziecka, jakie mogłoby doznać podczas kolizji samochodowej. Zabezpiecza przed przesuwaniem się biodrowego pasa bezpieczeństwa w górę, w stronę środkowej części brzucha i dalej w kierunku klatki piersiowej. Adapter Insafe powoduje, że pas nie uciska i nie wgniata się w brzuch. Użytkowanie adaptera, nie wymaga stałego poprawiania pasa, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas podróży ciężarnej kobiety, nawet podczas dłuższych dystansów samochodowych.

Dodatkowe informacje

Adapter Insafe Seat-Belt Guide może być wykorzystywany również przez osoby z otyłością brzuszną, osoby po operacji żołądka lub brzucha, a także cięciu cesarskim. Projekt został zrealizowany przy wsparciu koreańskiej rządowej organizacji Seoul Business Agency. Wszystkie części zostały zaprojektowane z wnikliwą weryfikacją za pomocą symulacji komputerowych w celu uwzględnienia różnych rodzajów zderzeń drogowych. Badania dynamiczne przeprowadzono pod kątem zgodności z normą bezpieczeństwa ECE R16.

Montaż urządzenia w samochodzie

  • Pas adaptera należy włożyć w szczelinę pomiędzy siedzeniem i oparciem,
  • Następnie pas trzeba przełożyć pod siedzeniem do przodu. Przekładając pas pod siedzeniem należy zwrócić uwagę, aby pas nie był skręcony,
  • Koniec pasa należy przełożyć przez górną, a następnie przez dolną szczelinę klamry mocującej,
  • Po przełożeniu pasa przez klamrę, bardzo mocno dociągamy pas do dołu.
Podatek VAT VAT23
Barcode 8809399220035
Producent Insafe
Zapięcie Klamra
Mocowanie Pasy samochodowe
Kolor dominujący Odcienie zieleni
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Adapter pasów samochodowych dla kobiet w ciąży Insafe Seat-Belt Guide
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com