Zamów dziś. Zobacz naszą ofertę tygodnia

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

Nasz sklep medyczny przygotował również duży wybór sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego skierowanego do osób niepełnosprawnych i starszych. Pragniemy, aby nasze urządzenia ułatwiały codzienne funkcjonowanie oraz opiekę nad chorymi. Łóżka rehabilitacyjne dostosowane są do rozmaitych dysfunkcji, mają regulowane stelaże sterowane pilotem i na specjalne życzenie mogą być wyposażone w barierki. Nasze propozycje sprawdzają się zarówno w placówkach medycznych, jak i w domowych warunkach. Proponujemy również wysięgniki ułatwiające wstawanie, stoliki do karmienia i szafki.

W ofercie mamy ręczne wózki inwalidzkie o różnych wielkościach i parametrach. Proponujemy modele klasyczne oraz wykonane ze stopów lekkich, skierowane do aktywnych użytkowników. Każdy wózek umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb i schorzeń i wymiarów, tak by zapewnić jak najwyższą funkcjonalność.

Balkoniki i podpórki to rozwiązanie dla osób powracających do sprawności lub też dla seniorów. Umożliwiają poruszanie się w pomieszczeniach i na zewnątrz. Dostępne są modele z czteroma i trzema kółkami. Jakość wykonania pozwala na długotrwałe użytkowanie, a ergonomiczne kształty zapewniają wygodę prowadzenia. Niektóre modele są wyposażone w torby lub półki do siedzenia. Nieco odmienne rozwiązanie stanowią automatyczne skutery inwalidzkie, które umożliwiają szybkie poruszanie się po każdym terenie, pokonywanie krawężników i innych niewielkich przeszkód. Dostosowane są do wszelkich potrzeb osób o ograniczonej sprawności.


                                    
  
      
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl