4Fizjo stół do masażu aluminiowy - czarny 60 cm
4Fizjo - Stół do masażu
4Fizjo - Stół do masażu aluminiowy w kolorze czarnym o szerokości 60 cm to idealny wybór dla profesjonalistów zajmujących się masażem. Stół został wykonany z lekkiego, a jednocześnie wytrzymałego aluminium, co sprawia, że jest łatwy w transporcie i przechowywaniu. Wyjątkowo solidna konstrukcja zapewnia stabilność podczas pracy, co jest niezwykle istotne podczas wykonywania masażu.

Stół do masażu i rehabilitacji
Stół do masażu 4Fizjo został wyposażony w regulowane podłokietniki i zagłówek, co pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwość regulacji wysokości stolika pozwala na komfortową pracę zarówno dla masażysty, jak i dla osoby poddawanej zabiegowi. Powierzchnia stolika została pokryta miękkim i odpornym na zużycie materiałem, który jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji.

Wielofunkcyjny stół do gabinetu masażu
Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, stół do masażu 4Fizjo jest doskonałym wyborem do gabinetów masażu, SPA, salonów kosmetycznych oraz do użytku domowego. Jego elegancki design sprawia, że będzie pasował do wielu rodzajów wnętrz, dodając im szyku i profesjonalizmu.

Mobilny stół do masażu
Jeśli szukasz doskonałej jakości, funkcjonalności i wygody podczas pracy, stół do masażu 4Fizjo z pewnością spełni Twoje oczekiwania i posłuży Ci przez wiele lat.
Inwestycja w ten produkt to inwestycja w komfort i profesjonalizm w wykonywanej pracy.
- Wyrób medyczny z certyfikatem CE
- Waży tylko 13 kg
- Wymiary po rozłożeniu: 185 cm × 60 cm
- Wymiary po złożeniu: 60 cm × 91 cm
- Długość blatu z zagłówkiem to 213 cm
- Szerokość: 60 cm
- Waga pacjenta: do 250 kg
- Idealnie mieści się w bagażniku samochodu - dla mobilnych usług masażu
- Dedykowany dla: masażystów, akupunkturzystów, fizykoterapeutów, stylistów oraz pracownikom medycznym

Zestaw zawiera:
- Blat do masażu
- Zagłówek + poduszka na zagłówek
- Podłokietniki
- Zaślepka do otworu na twarz
- Pokrowiec z uchwytem
| Podatek VAT | VAT8 |
|---|---|
| Barcode | 5907739318374 |
| Producent | 4Fizjo |
| Rodzaj łóżka | Składane |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe wyposażenie | Zagłówek, Poduszka pod zagłówek, Podłokietnik, Półka, Zaślepka do otworu, Pokrowiec |
| Liczba segmentów | 2 |
| Maksymalne obciążenie | 250kg |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla dzieci, Dla dorosłych, Dla seniorów, Dla sportowców, Uniwersalne |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość | 213 cm |
| Minimalna wysokość leża (cm) | 55 cm |
| Maksymalna wysokość leża | 76 cm |
| Gwarancja | 2 lata |