Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Skutery inwalidzkie

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Skuter elektryczny terenowy Vermeiren Carpo 4D zasięg do 53 km
15 968,99 zł
Skuter terenowy z napędem elektrycznym Vermeiren Ceres SE
8 900,00 zł
Skuter elektryczny Virgo Timago - do 136 kg
4 779,90 zł
Składany skuter inwalidzki - podróżny Vermeiren Alya, czerwony - zasięg 12,8 km
6 799,99 zł
Skuter elektryczny inwalidzki Carpo 2 SE Vermeiren - do 15 km/h
11 700,00 zł
Skuter inwalidzki czterokołowy Vermeiren ERIS 6-10 km/h
7 889,99 zł
Skuter inwalidzki elektryczny Vermeiren CARPO 4,  ok. 15km/h
14 900,00 zł
Skuter elektryczny inwalidzki Carpo 2 Se XD Vermeiren - na teren górzysty
13 950,00 zł
Składany skuter inwalidzki - podróżny Vermeiren Alya, srebrny - zasięg 18,6 km
7 950,00 zł
Skuter inwalidzki czterokołowy Vermeiren Venus 4 Sport L
5 687,99 zł
Skuter inwalidzki elektryczny Vermeiren Mercurius 4 D - Nowatorskie wzornictwo
12 549,99 zł
Skuter inwalidzki elektryczny do wewnątrz - Vermeiren One
4 900,00 zł

Produkty 12

na stronę

Skutery inwalidzkie

Skutery inwalidzkie elektryczne to połączenie klasycznego wózka inwalidzkiego ze skuterem. Jest to propozycja zarówno dla osób starszych, jak i dla osób nie w pełni sprawnych ruchowo. W naszym sklepie internetowym można znaleźć skuter inwalidzki skrojony idealnie dla potrzeb każdej osoby niepełnosprawnej, która pragnie niezależności i chce funkcjonować w sposób maksymalnie samodzielny. Wózki inwalidzkie typu skuter ułatwiają sprawne poruszanie się na co dzień bez pomocy osób trzecich, równocześnie zapewniając swoim użytkownikom duży stopień bezpieczeństwa i możliwość pokonywania dłuższych i krótszych tras.

To co różni skuter elektryczny inwalidzki od powszechnie znanych elektrycznych wózków inwalidzkich to przede wszystkim możliwość rozwijania wyższych prędkości, a także sterowanie za pomocą kierownicy. W krajach zachodnich posiadanie skutera inwalidzkiego nie jest niczym nadzwyczajnym, i osoby poruszające się w ten sposób można spotkać w wielu miejscach - na przykład w galeriach handlowych, czy na ulicach. Nowoczesne skutery inwalidzkie są wielkim wsparciem w procesie aktywizowania osób starszych i niepełnosprawnych, które chcą prowadzić aktywny tryb życia, bez oglądania się na pomoc osób trzecich.

Odpowiednio dobrany skuter dla inwalidy poskutkuje znacznym zwiększeniem komfortu życia osoby, której sprawność ruchowa jest ograniczona. Kryteria doboru uzależnione są od tego, w jaki sposób skuter będzie użytkowany. Przykładowo, znajdujący się w naszej ofercie skuter inwalidzki Carpo, to jednostka wyróżniająca się obracającym fotelem, dzięki któremu wsiadanie i wysiadanie są bardzo proste, a w dodatku fotel ten charakteryzuje się szerokim zakresem konfiguracji kąta oparcia i wysokości. Z kolei skuter inwalidzki Mercurius to dobrze wyważona mieszanka dużej mocy i niezwykłej wygody - dzięki niemu możliwe jest pokonywanie dużych dystansów (do 45 km) na jednym ładowaniu baterii. Ponadto umożliwia on pokonywanie wysokich przeszkód, a dzięki znakomitej amortyzacji napotykane nierówności są zupełnie nieodczuwalne. Skuter inwalidzki Saturnus jest zaś prawdziwym hitem sprzedażowym, między innymi dzięki możliwości złożenia go do kompaktowych rozmiarów, co sprawia, że zmieści się w bagażnikach większości aut osobowych. Równie kompaktowy jest też skuter inwalidzki Venus, który został zaprojektowany z myślą o użytkowaniu go przede wszystkim wewnątrz pomieszczeń. Skuter inwalidzki Vermeiren to odpowiedni wybór dla każdej osoby, której mobilność jest ograniczona, a która chce pozostać w jak największym stopniu niezależna. Kwestią istotną do rozważenia podczas zakupu jest uwzględnienie po jakim terenie poruszać się będzie użytkownik wózka. Jeżeli przewidywane jest pokonywanie przeszkód, warto postawić na skutery inwalidzkie terenowe - na przykład Vermeiren Mercurius.

Skuter inwalidzki akumulatorowy, którego baterię można cyklicznie ładować to uniwersalny sposób na przemieszczanie się, który nie wymaga posiadania żadnego pozwolenia. Elektryczne wózki i skutery inwalidzkie skutecznie wspierają aktywizację osób z ograniczoną mobilnością, i to właśnie dzięki nim możliwe jest realizowanie pasji i prowadzenie aktywnego życia towarzyskiego i zawodowego.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...