Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Rowery trójkołowe

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Elektryczny rower rehabilitacyjny trójkołowy Vermeiren Lagoon-E 2219E
8 942,99 zł
Rowerek Trójkołowy rehabilitacyjny Vermeiren FREEDOM od 14 roku życia
2 623,98 zł
Elektryczny rower rehabilitacyjny Vermeiren Freedom E
8 989,99 zł
Vermeiren AQUA Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dzieci w wieku 3-7 lat
2 132,99 zł
Vermeiren SPORTY  Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 8-13 lat
2 212,98 zł
Vermeiren HAPPY  Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dziewczynek w wieku 8-13 lat
2 212,98 zł
Vermeiren SAFARI  Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dzieci w wieku  3-7 lat
1 889,98 zł
Rowerek Trójkołowy rehabilitacyjny Vermeiren VINTAGE w stylu retro
2 789,99 zł
Rowerek Trójkołowy dla dorosłych Vermeiren LAGOON
2 798,99 zł
Elektryczny rower rehabilitacyjny Vermeiren Vintage E
9 402,99 zł

Produkty 10

na stronę

Rowery trójkołowe

Jazda rowerem staje się coraz bardziej popularna. Nic dziwnego, ponieważ dzięki niej poprawia się ogólna wydolność organizmu. Jest odpowiednim rodzajem aktywności fizycznej dla dzieci, młodzieży, a nawet osób starszych i chorych. Aby umożliwić korzystanie z roweru osobom starszym i osobom ze schorzeniami układu ruchu producenci rowerów stworzyli rower rehabilitacyjny trójkołowy.

W naszym sklepie internetowym oferujemy rowery na trzech kołach firmy VERMEIREN. Jest to firma z prawie 60 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego, między innymi rowerów. Ich produkty charakteryzują się niezawodnością i wysoką precyzją. Zaletą firmy jest również to, że produkcja odbywa się w Polsce więc nie ma problemu z zakupem części zamiennych i serwisem.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment rowerów. Oferujemy rowery 3 kołowe dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci, włącznie z elektrycznymi rowerami rehabilitacyjnymi.

Rowery trzykołowe dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji gwarantują zachowanie równowagi, minimalizują ryzyko upadku i zapewniają bezpieczną jazdę. Posiadają obniżoną ramę co umożliwia łatwiejsze wsiadanie na rower i zsiadanie z niego. Wyposażone są w hamulce ręczne oraz w oświetlenie znajdujące się zarówno z przodu jak i z tyłu, co gwarantuje bezpieczną jazdę również po zmroku. Wszystkie oferowane modele posiadają koszyk, w którym można przewozić różne produkty.

Rower trójkołowy dla dorosłych przeznaczony jest przede wszystkim dla osób starszych, szczególnie mających problemy z chodzeniem, z utrzymaniem równowagi i z innymi dolegliwościami. Pozwala im zadbać w bezpieczny sposób o zdrowie. Są to rowery o rozmiarze koła 24". Mogą służyć również starszej i wyższej młodzieży. Dla osób dorosłych i młodzieży o niższym wzroście dostępne są rowery o rozmiarze koła 20".

Na naszej stronie internetowej dostępny jest również rower trzykołowy elektryczny o rozmiarze koła 20" i 24" przeznaczony przede wszystkim dla osób z chorobami serca, stawów czy mięśni. Dolegliwości te uniemożliwiają tej grupie osób korzystanie z roweru bez napędu elektrycznego ze względu na zbyt duży wysiłek.

Osobną grupę stanowią rowery trójkołowe dziecięce. Dostępne są one w dwóch kategoriach, dla dziewczynek i dla chłopców. Rower trójkołowy dziecięcy dla dziewczynek praktycznie różni się tylko kolorami od roweru dla chłopców. Zarówno jedne jak i drugie są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 - 7 lat o rozmiarze koła 12" i wyższe dla dzieci w wieku 8 - 13 lat o rozmiarze koła 16". Tego tupu rowerek 3 kołowy nadaje się także dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...