Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Laski inwalidzkie

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Laska dla niewidomych, składana TGR-R LA 853N Timago
48,99 zł

1 elementu

na stronę

Laski inwalidzkie

AlmaMed to szeroki wybór profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Oferujemy m.in. akcesoria ułatwiające poruszanie się seniorów, osób niepełnosprawnych ruchowo oraz pacjentów z problemami urazowo-ortopedycznymi. Wiedząc, jakie trudności może przysporzyć unieruchomiona kończyna, dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu ruch. Naszą ofertę wyróżniają ergonomiczne laski do chodzenia, które nie tylko zapewniają stabilność oraz podporę, ale też charakteryzują się funkcjonalnością oraz klasycznym lub nowoczesnym designem.

Każda laska ortopedyczna, która znajduje się w ofercie sklepu Almamed.pl jest lekka i dobrze wyprofilowana, co przełoży się na wygodę codziennego użycia dla osób starszych, z dysfunkcjami układu szkieletowego czy też mięśniowego, jak i po wypadkach. Wspomaga naukę chodzenia, zapewnia stabilizację i mocne oparcie. Oferowane przez nas laski wykonane są z najwyższej jakości aluminium z dodatkiem tworzywa sztucznego, co wpływa na ich lekkość oraz wytrzymałość.

W naszym sklepie internetowym znajdują się również laski do podpierania. Charakteryzują się one odpowiednim wyprofilowaniem, dzięki czemu świetnie leżą zarówno w prawej, jak i lewej dłoni. Dodatkowo są one wyposażone w antypoślizgowe nakładki, co korzystnie wpływa na stateczność oraz bezpieczeństwo. Właściwie dopasowana laska dla seniora przywróci radość codziennych spacerów i uczyni użytkownika bardziej niezależnym. Na szczególną uwagę zasługuje laska dla starszych z możliwością jej składania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas podróży.

Oferujemy również trójnogi - laski do chodzenia o trzypunktowym podparciu - lekkie, z możliwością dostosowania wysokości oraz wyposażone w rękojeść wykonaną z miękkiej pianki.

Ergonomią konstrukcji charakteryzują się także laski inwalidzkie z dodatkową regulacją wysokości, wytrzymałą konstrukcją oraz dedykowanymi rozwiązaniami, jak przycisk alarmu na wypadek awarii lub pogorszenia się samopoczucia użytkownika.

Znajdziesz tu także laski rehabilitacyjne dla pacjentów po urazach. Dzięki swojej lekkości i wytrzymałości zapewniają bezpieczeństwo oraz odpowiednią podporę dla osób w trakcie nauki chodzenia i seniorów, którzy potrzebują solidnego podparcia w trakcie codziennych spacerów.

Oferta AlmaMed to również kule dla niepełnosprawnych - ergonomiczne rozwiązania z możliwością regulacji wysokości z widocznym odblaskiem i nasadką antypoślizgową. Zostały one tak zaprojektowane, aby dodatkowo nie obciążać kończyn górnych.

Prezentowane przez nas laski rehabilitacyjne umożliwiają prawidłowe dobranie podpory do konkretnej dysfunkcji narządu ruchu, wzrostu oraz do preferencji użytkownika. Dzięki temu, poruszanie stanie się łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpiecznych, starannie zaprojektowanych i wygodnych lasek.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...