Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Kule ortopedyczne

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Nakładka na laskę Trip-Tip Vermeiren - zamienia w trójnóg
78,99 zł
Kula inwalidzka Evolution fluorescencyjna - świeci w ciemności
34,04 zł
ARmedical kula łokciowa - aluminiowa AR-010
31,99 zł
Kula ortopedyczna łokciowa Herdegen Evolution Fun
37,48 zł
Trójnóg Vermeiren ZOE
66,98 zł
Laska składana Vermeiren Flora 3
118,99 zł
Kula łokciowa z miękkim uchwytem Herdegen Advance
42,89 zł
Nasadka gumowa do kul HMS czarna - 1 sztuka
17,90 zł
Kula pachowa Timago JMC-C 2005 - regulowana wysokość
49,30 zł
Kula pachowa Vermeiren Ashley
106,99 zł
Kula ortopedyczna łokciowa Herdegen Evolution - antracyt
28,90 zł
Laska składana Vermeiren Beatrix z regulacją
26,99 zł

Produkty 1-12 z 25

na stronę

Kule ortopedyczne

Kule ortopedyczne do chodzenia są specjalistycznym sprzętem medycznym, który służy do pomocy osobom z ograniczeniem ruchomości lub niepełnosprawnością oraz do poprawy stabilności i równowagi podczas przemieszczania się. Dobrej jakości kula ortopedyczna jest wykonana z wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium lub stal. Zazwyczaj jest dostępna w różnych rozmiarach i kształtach, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkownika.
W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz kule inwalidzkie bardzo wysokiej jakości. Kula inwalidzka może być używana zarówno do chodzenia w domu, jak i na zewnątrz. Jest ona często stosowana jako alternatywa dla chodzenia z laską. Kule rehabilitacyjne są przeznaczone dla osób w różnym wieku i mogą pomóc w zwiększeniu niezależności i pewności siebie u osób z ograniczeniami ruchu.
W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości kule podpachowe. Są one przeznaczone do podparcia pod pachą i używane przez osoby z ograniczeniami ruchu w nogach lub takie, które potrzebują dodatkowego wsparcia podczas chodzenia. Są one zwykle wyposażone w rączkę lub uchwyt, który umożliwia chwytanie kuli podczas chodzenia. Często stosowane są przez osoby z chorobami takimi jak stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów lub inne schorzenia, które mogą ograniczać ruchomość nóg.
Z kolei dostępne u nas kule ortopedyczne łokciowe są przeznaczone do podparcia pod łokciem. Odpowiednia kula rehabilitacyjna powinna być wybrana razem z lekarzem lub fizjoterapeutą. Tylko w ten sposób będzie można odpowiednio dopasować ją do potrzeb konkretnego pacjenta. Dostępne w szerokim asortymencie naszego sklepu kule dla niepełnosprawnych odpowiadają potrzebom osób zmagających się z różnymi schorzeniami.
Naszym klientom proponujemy również trójnóg ortopedyczny, który składa się z trzech nóg oraz platformy, na której użytkownik może oprzeć stopy. Jest on wyposażony w rączkę lub uchwyt, który umożliwia chwytanie trójnoga podczas chodzenia. Tego typu sprzęt często jest stosowany jako alternatywa dla chodzenia z laską lub kulą ortopedyczną i może być używany zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Jest przeznaczony dla osób w różnym wieku i może pomóc w zwiększeniu niezależności i pewności siebie u osób z ograniczeniami ruchu.
Wszystkie prezentowane przez nas kule medyczne dostępne są w różnych wariantach, dlatego można dopasować je do swoich potrzeb. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru idealnie dopasowanych dla siebie kul ortopedycznych.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...