STYLE' WHITE - Profesjonalny żel do wybielania zębów z aktywatorem, 20ml

Cena: 172,90 zł 172.90

Dostępność: brak towaru
Kod produktu: 542
Ocena: 4.85979
Producent: STYLE' WHITE
ilość szt.

Opis

Zestaw zawiera Tubka z żelem 20ml, nakładka silikonowa, aktywator światłem, paleta kolorów (do mierzenia postępów wybielania)
Zastosowanie Wybielanie zebów
Produkt do profesjonalnego użytku Tak
Dostępne smaki Mięta

STYLE' WHITE Profesjonalny żel do wybielania zębów z aktywatorem, 20ml

 

STYLE' WHITE to innowacyjna technologia wybielania zębów prosto z Francji, której skuteczność potwierdzona została licznymi testami. Intuicyjność i łatwość nakładania to cechy, które pozwoliły produktowi STYLE WHITE zyskać ogromne grono zwolenników i stałych użytkowników. Zestaw zawierający indywidualną nakładkę na zęby i żelowy uzupełniacz wybielający przywraca naturalną jasność zębów, które utraciły swój odcień w wyniku spożywania kawy, wina, herbaty, czy palenia papierosów. Metoda STYLE' WHITE oddziałuje bezpośrednio na zęba oraz przez szkliwo.

 

Intuicyjność aplikacji żelu

Wyjątkowa łatwość nakładania zajmuje nie więcej niż 10 minut, co czyni produkt wyjątkowym na tle podobnych preparatów. Najwyższą skuteczność wybielania można osiągnąć stosując STYLE' WHITE od 4 do 6 razy na dobę. Lepsze rezultaty można uzyskać przy aplikowaniu żelu "raz po razie" (6 x 10min). Rezultatem są zęby jaśniejsze do aż 5 odcieni. Należy pamiętać, że STYLE WHITE to profesjonalny żel wybielający, który zaleca się stosować po uprzedniej konsultacji ze stomatologiem. Pamiętaj, że przed rozpoczęciem kuracji należy wyleczyć się z próchnicy, czy pęknięć zębów.

Sposób działania

Wchodząca w skład zestawu elastyczna nakładka została zaprojektowana z silikonu, który gwarantuje równomierne rozmieszczenie żelu zarówno na dolnej jak i górnej części szczęki. Intensywne, niebieskie światło LED aktywatora  STYLE WHITE potęguje działanie żelu. Aktywator w celu zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa wyłącza się samoistnie po upływie 10min, co jest uprzedzone sygnałem dźwiękowym.

Jak użytkować żel STYLE' WHITE?

Przed użyciem należy dokładnie wyszczotkować zęby oraz pozbyć się wszelkich nieczystości z przestrzeni międzyzębowej. Następnie silikonową nakładkę należy przycisnąć do aktywatora światła STYLE' WHITE i nałożyć cienką warstwę (ok. 1mm) żelu na obie strony nakładki. Aby zacząć proces wybielania należy nacisnąć przycisk znajdujący się na środku aktywatora, po czym włożyć nakładkę do ust.  Po wygodnym umieszczeniu, zaciśnij szczękę aby zachować położenie nakładki. Po 10 minutach aktywator światła sam się wyłączy, wydając z siebie sygnał dźwiękowy. Po użyciu zaleca się wyczyszczenie nakładki pod bieżącą wodą oraz wytarcie jej do sucha ściereczką.

Ważne informacje

 • Unikać połykania żelu,
 • Unikać kontaktu z oczami. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami przemyć dokładnie wodą,
 • Przechowywać żel w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (od 5 °C do 25 °C),
 • Żel działa jedynie na naturalnych zębach, ale nie wpływa na wygląd ani nie niszczy koron lub wypełnień dentystycznych,
 • Nie zanurzać aktywatora światła w wodzie. Wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką,
 • Szczególną uwagę należy zwrócić w przypadku wrażliwych zębów, podrażnionych dziąseł, wadliwych uzupełnień dentystycznych, zapalenia dziąseł i innych chorób przyzębia, uszkodzeń tkanki jamy ustnej, silnego używania tytoniu i/lub alkoholu. Postępuj odpowiednio według instrukcji użycia produktu (uwzględniając czas trwania i częstotliwość używania),
 • Nie używać bezpośrednio po i przed wypełnieniu zęba. W przypadku wrażliwych zębów lub podrażnionych dziąseł, natychmiast zaprzestać używania produktu. Jeśli objawy nie ustąpią, skontaktuj się z dentystą,
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci,
 • Nie może być stosowany przez osoby poniżej 16 roku życia. Jeżeli dojdzie do spożycia dużej ilości produktu, należy zasięgnąć porady lekarza.


Skład zestawu żelu wybielającego STYLE WHITE

 • 1 tubkę 20 ml żelu wybielającego o lekkim mentolowym smaku (max do 6 aplikacji),
 • 1 miękką i dopasowaną nakładkę silikonową,
 • 1 aktywator światła / diodę elektroluminescencyjną (LED) z 2 bateriami, która aktywuje wybielania przez rozszerzanie porów szkliwa,
 • 1 paletę kolorów do mierzenia postępów w rozjaśnianiu twoich zębów,
 • ulotkę z instrukcją.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl