Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na artykuły medyczne i higieniczne, realizacja dostaw może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Przepraszamy za niedogodności.

Półmaska sportowa - rowerowa CityMask z węglem aktywnym - antysmogowa

Cena: 24,00 zł 24.00

Dostępność: brak towaru
Kod produktu: 1515
Ocena: 4.9375
Producent: FILTER SERVICE
ilość szt.

Opis

Rozmiar M/L
Ilość zaworów 2
Parametry Skuteczność przy pyłach PM10, PM2,5, jak i submikronowych. Pochłaniają dwutlenek siarki (SO2) i dwutlenek azotu (NO2), związki toksyczne dla organizmu, powstające na skutek spalania paliw.
Filtry wymienne Tak
Warstwa z węglem aktywnym Tak
Zastosowanie Użytek codzienny
Warunki użytkowania Warunki ekstremalne

Półmaska sportowa antysmogowa CityMask

W okresie wzmożonego zanieczyszczenia powietrza w wyniku pyłów i zapachów związanych m.in. z emisją spalin samochodowych, przydatne dla naszego zdrowia, a przede wszystkim układu oddechowego, okazują się maski antysmogowe. Półmaska idealnie nadaje się do szybkiej jazdy na rowerze,biegania lub innych aktywności fizycznych.

Nowatorskie rozwiązania

Maska antysmogowa wyposażona jest w warstwę włókniny z węglem aktywnym, dzięki czemu pochłania dwutlenek siarki (SO2) i dwutlenek azotu (NO2), związki toksyczne dla organizmu, powstające na skutek spalania paliw.

Jaki jest okres przydatności maski z węglem aktywnym ?

Produkt należy używać do momentu, w którym uniemożliwia swobodne oddychanie, w wyniku zapchania pyłem lub gdy występuje zmiana organoleptyczna atmosfery powietrza pod płaszczyzną filtra w postaci wyczucia zapachu lub smaku substancji niebezpiecznej. Półmaski skuteczne są przy pyłach PM10; PM2,5 jak i submikronowych.

Opinie o produkcie (0)

4.9 64
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl