Zamów dziś. Zobacz naszą ofertę tygodnia

Inhalator Philips Respironics InnoSpire Deluxe

Cena: 419,99 zł 419.99

Dostępność: brak towaru
Kod produktu: 353
Ocena: 5
Producent: Philips Respironics
ilość szt.

Opis

Marka Philips Respironics
MMAD 3,42 μm (SideStream Plus)
Tryb pracy Ciągły
Głośność 58 dBA +/- 3dBA
Przepływ maksymalny 10 l/min
Przepływ roboczy 6 l/min
Ciśnienie maksymalne 2,68 Bar
Zasilanie Sieciowe
Gwarancja 3 lata
SKU TOW002912
Kod EAN 0383730100579
Klasa podatku 8%

Inhalator Philips Respironics InnoSpire Deluxe

 

Inhalator InnoSpire Deluxe został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy ponad wszystko stawiają wygodę, mobilność i niezależność działań. Innowacyjny system zastosowany w urządzeniu pozwala na wytworzenie malutkich cząsteczek, docierających do najmniejszych oskrzelików płucnych. Dzięki tym zastosowaniom, inhalator w szczególności polecany jest pacjentom z astmą, POCHP czy przy innych przewlekłych chorobach układu oddechowego. Szerokie spektrum zastosowań i bardzo dobre parametry sprawdzają się nie tylko w domowych zaciszach, ale coraz częściej w oddziałach szpitalnych, czy sanatoriach, w których ceni się jakość, wytrzymałość oraz przede wszystkim efektywność. Dodatkowym czynnikiem sprawiającym częste użytkowanie w placówkach medycznych jest funkcja pracy ciągłej, która pozwala na pełną eksploatację sprzętu bez wykonywania określonych przerw.

Inhalator InnoSpire Deluxe oraz nebulizatory SideStream charakteryzują się wyjątkowo krótkim czasem nebulizacji. Szybkość podawania leku zawdzięczamy innowacyjnemu systemowi venturi, który zapewnia dodatkowy przepływ powietrza poza tym dostarczanym przez kompresor. Urządzenie, dzięki zastosowanym systemom wytwarza cząsteczki o rozmiarze MMAD aż 2,9μm, czyli idealne do efektywnej nebulizacji dolnych dróg oddechowych.

Praktyczność jest jedną z zasadniczych cech które charakteryzują Inhalator Philips Respironics InnoSpire Deluxe. Sprzęt posiada wbudowany schowek na akcesoria i przewód zasilający. Praktyczna rączka z zawiasem 180º udogadnia przenoszenie całego zestawu. Specjalny uchwyt umożliwia stabilną inhalację nawet na ruchomym i niestabilnym podłożu.

Skład zestawu Philips Respironics Innospire Deluxe

  • Urządzenie Philips Respironic Innospire Deluxe
  • Ustnik
  • Wężyk
  • Komplet filtrów
  • Instrukcje w języku polskim

 

3 LATA GWARANCJI PRODUCENTA

Opinie o produkcie (0)

5.0 50
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl