Phyto Phytolium 4 - Intensywna terapia na łysienie u mężczyzn - 12 ampułek x 3,5 ml

Cena: 149,89 zł 149.89
Dostępność: brak towaru
Kod produktu: 668
Ocena: 5
Producent: PHYTO Paris
quantity szt.

Opis

Producent Phyto Paris
Działanie Intensywna kuracja na łysienie mężczyzn
Typ włosów Słabe, wypadające
Przeznaczenie Dla mężczyzn
Pojemność 12 ampułek x 3,5ml

Phyto Phytolium 4 - Intensywna terapia na łysienie u mężczyzn - 12 ampułek x 3,5 ml


Problem wypadających włosów jest tak powszechny jak wszelkiego rodzaju preparaty na leczenie przypadłości. Powody łysienia najczęściej leżą w genetyce, nieodpowiedniej pielęgnacji, czy intensywnych zabiegach fryzjerskich, które nierzadko w znacznym stopniu przyczyniają się przerzedzeń na skórze naszej głowy. Przede wszystkim należy pamiętać, że im szybsza interwencja tym większa szansa na efektywne leczenie.


Receptura oparta na naturalnych składnikach

Phytolium 4 od PHYTO PARIS to unikalna receptura oparta wyłącznie na naturalnych składnikach około 500 ekstraktów z różnych ziół, drzew i krzewów. Opracowana przez Patricka Alèsa, wybitnego badacza problematyki łysienia kompozycja, pobudza wytwarzanie sirtuin, zwanych białkami długowieczności, wydłużających żywotność komórek. Olejki eteryczne i glikoproteiny z solanum o właściwościach oczyszczająco-pobudzających odbudowują bezpośrednie otoczenie cebulek włosowych, przyczyniając się do redukcji wypadania włosów oraz przyspieszenia ich wzrostu i nadając im sprężystość.

Dlaczego Phytolium 4 jest idealnym rozwiązaniem na wypadające włosy?

Szereg aktywnych substancji naturalnych, skoncentrowanych w 12 ampułkach Phytolium 4 to najskuteczniejszy stymulant wzrostu włosów dostępny aktualnie na rynku. Patrick Alès w swojej recepturze usprawnił procesy wymiany międzykomórkowej, dzięki czemu włosy odzyskały gęstość i witalność. Jego formuła zakłada stosowanie preparatu przez okres 3 miesięcy (2 opakowania).

Jak stosować Phytolium 4?

Phytolium 4 należy nakładać na świeżo umyte włosy i skórę głowy przy pomocy aplikatora, odgarniając pasmo po paśmie. Lekko wmasować, aby równomiernie rozprowadzić preparat na skórze głowy. Ułożyć włosy jak zwykle.
Stosować dwa razy na tydzień przez trzy miesiące.
1 opakowanie = 1,5 miesiąca kuracji.

 

Składniki aktywne zawarte w Phytolium 4

  • Wyciąg z Shiitake – pobudza wytwarzanie sirtuin, zwanych białkami długowieczności, wydłużających żywotność komórek. Biokompatybilny ekstrakt komórek macierzystych, pozyskiwanych z dzikich jabłek, chroni komórki macierzyste, opóźniając proces starzenia się włosa,
  • Wyciąg z palmy Serenoa - spełnia rolę inhibitora 5 alfa-reduktazy, powodującej wypadanie włosów. Olejki eteryczne o właściwościach oczyszczająco-pobudzających odbudowują bezpośrednie otoczenie cebulek włosowych, przyczyniając się do redukcji wypadania włosów,
  • Glikoproteiny z Solanum - pobudzają keranocyty, przyczyniając się tym samym przyspieszenia wzrostu włosów i nadając im sprężystość,
  • Procyjanidy i olejek eteryczny z Ylang-Ylang - ułatwiają procesy wymiany międzykomórkowej, dzięki czemu włosy odzyskują gęstość i witalność.

Phytolium to aż 4 patenty na 4 sposoby działania!

Preparat PHYTOLIUM 4, objęty czterema patentami, na cztery różne sposoby skutecznie zwalcza problem wypadania włosów.

  • Przedłuża żywotnośc włosów,
  • Hamuje wypadanie włosów,
  • Przyspiesza wzrost włosów,
  • Zwiększa gęstość włosów.

Skuteczność przeciwdziałania wypadaniu włosów potwierdzona przez 88 %* badanych. Wzrost włosów : +39 %**.
Bez spłukiwania.
* według oceny badanych
** videotrichogram – badanie kliniczne pod nadzorem dermatologicznym, przeprowadzone na grupie 28 osób.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl