Oczyszczacz powietrza Boneco P500 - 3 Sposoby oczyszczania *NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA*

Dostawa 0zł
Cena: 2 039,89 zł 2039.89
Dostępność: brak towaru
Kod produktu: 774
Ocena: 5
Producent: Boneco
ilość szt.

Opis

Zasilanie 220 - 240 V / 50 Hz
Zużycie energii 30 W
Wydajność oczyszczania powietrza 300 m3/h
Powierzchnia oczyszczania 28 m2
Wymiary (mm) 450 x 224 x 642 mm
Waga 8.2 kg
Poziom hałasu 31-60 dB

Oczyszczacz powietrza Boneco P500 - 3 Sposoby oczyszczania *NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA*

 

Z roku na rok zwiększa się ilość osób rozważających zakup skutecznego urządzenia do oczyszczania skażonego powietrza. Napływ coraz to większej ilości samochodów i masowa wycinka drzew, celem zagospodarowania terenu betonowymi molochami, sprawia że zaczyna nam brakować czystego powietrza. Duży problem stanowią również prywatne gospodarstwa domowe, które jako środek opałowy stosują nierzadko produkty wydzielające trujące substancje przenikające do atmosfery. Ten powolny, ale stały proces można zatrzymać, a nawet odwrócić w pomieszczeniach domowych, czy biurach.Niezawodność, atrakcyjna stylistyka i wszechstronność

Producent oczyszczaczy Boneco, rozpoczynając prace nad modelem P500 wyznaczył sobie dwa zasadnicze cele. Urządzenie ma być na tyle atrakcyjne stylistycznie, aby mogło stanowić ozdobę domu, tudzież biura oraz być jednym z najbardziej wydajnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Wizualnie Boneco P500 prezentuje się na prawdę całkiem nieźle, a w kwestii technicznej, w jego grupie cenowej, plasuje się gdzieś na jednym z pierwszych trzech miejsc. O niezwykłej wydajności urządzenia świadczy fakt, że w pomieszczeniu o wielkości 30m2, Boneco P500 może przefiltrować powietrze ponad 4 razy w ciągu godziny. Boneco stworzyło aż 3 filtry, które każdy użytkownik może dostosować pod własne potrzeby. W celu uzyskania maksymalnej skuteczności filtracji skażonego powietrza, filtry należy używać w zależności od warunków i potrzeb:

 • Filtr SMOG - Zalecany dla mieszkańców dużych, często zanieczyszczonych miast i palaczy,
 • Filtr BABY - Filtr stworzony z myślą o rodzinach z dziećmi. Filtr charakteryzuje się najwyższą skutecznością usuwania z powietrza wirusów i bakterii,
 • Filtr ALLERGY - Najskuteczniejsza filtracja z obecnych w powietrzu alergenów w postaci np. pyłków.

Urządzenie Boneco P500 zostało również przystosowane do stosowania olejków eterycznych. Na spodzie oczyszczacza znajduje się malutki pojemnik, do którego możemy zaaplikować odpowiednią dawkę środków zapachowych.Dwa tryby pracy urządzenia Boneco P500

Oczyszczacz Boneco P500 można dostosować odpowiednio do własnych potrzeb. Po wyłączeniu urządzenia wszystkie ustawienia pozostają zapisane w pamięci aż do czasu ponownego uruchomienia. Ustawienia zostaną jednakże zresetowane, jeśli urządzenie zostanie odłączone od sieci zasilającej.

 • Tryb AUTO - W  trybie AUTO nawilżacz  BONECO  P500  korzysta  ze  wszystkich poziomów wentylatora, których prędkość i intensywność zależy od jakości powietrza występującego w pomieszczeniu. Urządzenie samodzielnie dostraja szybkość pracy do panujących warunków.
 • Tryb SLEEP - W trybie SLEEP BONECO P500 można używać również  nocą  w  pokoju  sypialnym.  Urządzenie  pracuje automatycznie  na  najniższym  poziomie  wentylatora  1, aby  zminimalizować  hałas.

Koszty eksploatacji oczyszczacza powietrza Boneco P500

Boneco P500 charakteryzuje się relatywnie niskim zużyciem energii, wynoszącym maksymalnie 30 W. Filtry, które stanowią jedyne części eksploatacyjne oczyszczacza, należy wymieniać nie rzadziej niż raz na dwa lata, natomiast ich koszt zakupu oscyluje w granicach 360zł.

W skład zestawu wchodzi

 • Oczyszczacz powietrza Boneco P500
 • Filtr Wstępny
 • Filtr SMOG
 • Pilot do zdalnej obsługi
 • Pojemnik na substancje zapachowe
 • Kabel zasilający
 • Instrukcja Obsługi

 

Jak działa oczyszczacz Boneco P500?

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl