Profesjonalny Oczyszczacz i nawilżacz powietrza ✅ BONECO Humidifier & Purifier H680 ✅ *NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA*

Dostawa 0zł
Cena: 3 949,89 zł 3949.89
Dostępność: brak towaru
Kod produktu: 773
Ocena: 5
Producent: Boneco
ilość szt.

Opis

Zasilanie 100 - 240 V / 50 Hz
Zużycie energii 30 W
Wydajność nawilżania do 1000 g/h
Powierzchnia nawilżania 100 m2
Pojemność zbiornika 10 l
Wymiary (mm) 347 x 435 x 490 mm
Waga (netto) 10.4 kg
Poziom hałasu <25 dB
Wydajność oczyszczania powietrza 190m3/h

Profesjonalny Oczyszczacz i nawilżacz powietrza BONECO Humidifier & Purifier H680

Z roku na rok zwiększa się ilość osób rozważających zakup skutecznego urządzenia do oczyszczania skażonego powietrza. Napływ coraz to większej ilości samochodów i masowa wycinka drzew, celem zagospodarowania terenu betonowymi molochami, sprawia że zaczyna nam brakować czystego powietrza. Duży problem stanowią również prywatne gospodarstwa domowe, które jako środek opałowy stosują nierzadko produkty wydzielające trujące substancje przenikające do atmosfery. Ten powolny, ale stały proces można zatrzymać, a nawet odwrócić w pomieszczeniach domowych, czy biurach.

Niezależne urządzenia w jednej obudowie

Boneco Humidifier & Purifier H680 jest niezwykle zaawansowanym technologicznie urządzeniem, łączącym w sobie niespotykane dotąd połączenie dwóch niezależnie działających urządzeń - oczyszczacza i nawilżacza powietrza. Hybryda stworzona przez Boneco posiada duży zakres nawilżania oraz wysoki wskaźnik filtracji powietrza. Boneco Humidifier & Purifier H680 wyposażony jest w szereg czujników zabezpieczających przed uszkodzeniem. Automatyczne wyłączenie urządzenia następuje nie tylko w momencie opróżnienia się pojemnika z wodą, ale również gdy podniesiona zostanie górna pokrywa oczyszczacza powietrza. Dodatkową opcją jest możliwość korzystania z higrometru, nawet gdy urządzenie jest wyłączone, co pozwala na stałe monitorowanie wilgotności powietrza.Skuteczne, sprawdzone rozwiązania

Boneco Humidifier & Purifier H680 został wyposażony w zintegrowany filtr Hybrydowy oraz matę ewaporacyjną. Unikalna konstrukcja sprawia, że urządzenie filtruje powietrze na kilku różnych poziomach. Stale zamontowany filtr, znajdujący się na przedzie urządzenia zatrzymuje duże nieczystości w postaci włosów, sierści, kurzu i innych większych zanieczyszczeń. Tuż za nim zainstalowano filtr hybrydowy, czyli połączenie filtra węglowego (węgiel aktywny) i HEPA (Najwyższej klasy), którego zadaniem jest przefiltrowanie powietrza z wszelkich wirusów, pyłków, nieprzyjemnych zapachów, czy grzybów. Ponadto mata ewaporacyjna odpowiada za odpowiednie nawilżenie powietrza, które przechodząc przez wodą dodatkowo jest oczyszczane. Unikalna konstrukcja, nietuzinkowa metoda oczyszczania w połączeniu ze sprawdzonymi, skutecznymi metodami, stawia oczyszczacz powietrza Boneco H680 na podium urządzeń filtrujących skażone powietrze.

System prania powietrza

Opracowany przez Boneco system prania powietrza, w zależności od modelu, działa używając krążących w wodzie dysków nawilżających lub maty ewaporacyjnej. Takie rozwiązanie sprawia, że powietrze jest nie tylko odpowiednio oczyszczone, ale równiez nawilżone. Woda działa jako naturalny filtr, który oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń (np. kurz, pyłki, zapachy). System oczyszczania powietrza przez Boneco H680 jest bliźniaczym odzwierciedleniem naturalnych procesów biologicznych zachodzących w środowisku naturalnym. Urządzenie perfekcyjnie przefiltruje powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 100m2 (Przy założeniu, że wysokość pomieszczeń nie jest wyższa niż 2,5m).

Trzy tryby pracy urządzenia

Niezależnie od tego, czy urządzenie pracuje jako oczyszczacz powietrza, nawilżacz, czy też dwie funkcje są aktywne jednocześnie, dostępne są do wyboru trzy tryby pracy:

 • Tryb AUTO - W  trybie AUTO nawilżacz  BONECO  H680  korzysta  ze  wszystkich poziomów wentylatora od 1 do 6, których prędkość i intensywność zależy od jakości powietrza występującego w pomieszczeniu. Urządzenie samodzielnie dostraja szybkość pracy do panujących warunków. Ustawiona wstępnie wilgotność powietrza wynosi 50%.
 • Tryb SLEEP - W trybie SLEEP nawilżacza BONECO H680 można używać również  nocą  w  pokoju  sypialnym.  Urządzenie  pracuje automatycznie  na  najniższym  poziomie  wentylatora  1, aby  zminimalizować  hałas.  Ustawiona  wstępnie  wilgotność powietrza wynosi 45%.
 • Tryb BABY - W trybie BABY urządzenie korzysta z poziomów wentylatora od 1 do 4 i zwiększa wilgotność powietrza do 60 %. Wartość  ta nadaje  się  doskonale  do  zastosowania  w pokoju  dziecięcym,  ponieważ  w  przypadku  niemowląt  i dzieci  zalecana  jest  wyższa wilgotność  powietrza.  Ponadto wentylator działa tak cicho, że nie reagują na niego nawet urządzenia Babyphone.

Koszty eksploatacji oczyszczacza powietrza Boneco H680

Boneco H680 charakteryzuje się relatywnie niskim zużyciem energii, wynoszącym maksymalnie 30 W. Filtr HYBRYDOWY, który stanowi jedyną część eksploatacyjną oczyszczacza, należy wymieniać nie rzadziej niż raz na dwa lata, natomiast jego koszt zakupu oscyluje w granicach 300 zł.

W skład zestawu wchodzi

 • Oczyszczacz powietrza Boneco H680
 • Filtr Wstępny
 • Filtr HYBRID
 • Bęben
 • Mata nawilżająca
 • Srebrna elektroda Ionic Silver Stick
 • Zbiornik na wodę
 • Pilot do zdalnej obsługi
 • Pojemnik na substancje zapachowe
 • Kabel zasilający
 • Instrukcja Obsługi

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl