Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na artykuły medyczne i higieniczne, realizacja dostaw może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Przepraszamy za niedogodności.

Filtr z węglem aktywnym do masek neoprenowych CITYMASK NEO N, NEO Z, NEO F

Cena: 29,99 zł 29.99

Dostępność: brak towaru
Kod produktu: 1512
Ocena: 5
Producent: FILTER SERVICE
ilość szt.

Opis

Filtr z węglem aktywnym do masek neoprenowych

W okresie wzmożonego zanieczyszczenia powietrza w wyniku pyłów i zapachów związanych m.in. z emisją spalin samochodowych, przydatne dla naszego zdrowia, a przede wszystkim układu oddechowego, okazują się maski antysmogowe. Filtr antysmogowy do półmaski neoprenowej skutecznie zabezpieczy nas przed szkodliwym działaniem pyłów. Filtr połączony z półmaską neoprenową ( NEO Z, NEO N, NEO MIX, NEO F, NEO CZ) idealnie nadaje się do codziennego użytku w drodze do szkoły, biura, na zakupy.

Jak działa filtr z węglem aktywnym?

Budowa filtra zapewnia filtrację pyłów PM10, PM2,5, jak i submikronowych, a także dzięki warstwy z węgla aktywnego absorbuje związki chemiczne benzo(a)pireny, dwutlenek siarki (SO2) i dwutlenek azotu (NO2), związki toksyczne dla organizmu, powstające na skutek spalania paliw.

Jaka jest żywotność filtra?

Produkt należy używać do momentu, w którym uniemożliwia swobodne oddychanie, w wyniku zapchania pyłem lub gdy występuje zmiana organoleptyczna atmosfery powietrza pod płaszczyzną filtra w postaci wyczucia zapachu lub smaku substancji niebezpiecznej.

Jak wymieniać filtr?

- Otworzyć maskę. Po otwarciu – widoczne będą wewnętrzne części zaworów wydechowych, - Otworzyć każdy zawór, zgodnie z zamieszczoną na nim instrukcją (OPEN), obrót zaworu spowoduje odłączenie go od części zewnętrznej, - Wymontować dwa zawory, wyjąć filtr, - Włożyć nowy filtr, zamknąć każdy zawór, zgodnie z zamieszczoną na nim instrukcją (CLOSE), - Obrót zaworu zakończy procedurę wymiany. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Opinie o produkcie (0)

5.0 57
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl