Zamów dziś. Zobacz naszą ofertę tygodnia

Artykuły medyczne

Artykuły medyczne

W ofercie naszego sklepu znajdziecie jednorazowy sprzęt medyczny i różnorodne artykuły medyczne, które niezbędną są w każdym szpitalu, przychodni czy gabinecie specjalistycznym. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i dobro pacjentów, dlatego w ofercie gromadzimy jedynie najwyższej jakości produkty, które są niezawodne podczas badań, udzielania pierwszej pomocy czy innych czynności. Znamy standardy placówek medycznych oraz wychodzimy naprzeciw wszelkim ich potrzebom.

Proponujemy materiały opatrunkowe takie jak lignina w rolce lub arkuszach, gazy jałowe, opaski dziane elastyczne i podtrzymujące, a także plastry. W ofercie znajdziecie duży wybór rękawic, igły medyczne, wenflony, strzykawki czy też przyrządy do przetaczania płynów. Sprzedajemy również akcesoria do cewnikowania.

Do gabinetów lekarzy specjalistów przygotowaliśmy akcesoria niezbędne do wykonywania poszczególnych badań – dla ginekologów m.in. szczoteczki cytologiczne i wzierniki ginekologiczne, a dla laryngologów – jałowe i niejałowe szpatułki laryngologiczne.

Proponujemy również artykuły o charakterze higienicznym i do sterylizacji – prześcieradła z włókniny, odzież ochronną, maski chirurgiczne i wiele innych produktów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placówek medycznych.


                                    
  
      
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl